Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Białystok Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Białystok

Województwo: podlaskie

Powiat: m. Białystok

Adres miejsca pracy: ul. Jurowiecka 1 (Galeria Jurowiecka)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-11

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-06-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-04-22 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK KANCELARII - od 2 771,5 PLN

kierowanie całokształtem pracy kancelarii,sprawowanie merytorycznego nadzoru nad realizacją zadań przez personel kancelarii tajnej i kancelarii jawnej,realizacja wszelkich przedsięwzięć związanych z obsługą kancelaryjną jednostki organizacyjnej zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych, przepisami wykonawczymi do ustawy i wytycznymi przełożonych,współudział w opracowywaniu projektów dokumentów regulujących ochronę informacji niejawnych,udział w prowadzonych kontrolach stanu przestrzegania przepisów o ochronie informacji niejawnych, prowadzenie szkoleń uzupełniających kadry i pracowników wojska w zakresie ochrony informacji niejawnych.
25 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku - 2016-06-29 - Białystok (podlaskie)

KONSERWATOR - od 1 900 PLN

wykonywanie drobnych prac elektrycznych, konserwacja urządzenwod- kan, prace malarskie w zakresie podstawowym, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Białystok (podlaskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-09 - Nowe nad Wisłą ()

AUTOMATYK - od 2 500 PLN

zapewnienie prawidłowej pracy układów sterowania aplikacji wizualizacyjnej i układów akipa
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Białystok (podlaskie)

SPAWACZ - od 1 500 PLN

spawanie elementów stalowych
"Biuro Serwis" Pawłow Sylwester - 2016-01-25 - Białystok (podlaskie)

MURARZ- ZBROJARZ - od 1 850 PLN

praca w delegacji
DQM Sp. z o.o. - 2016-03-24 - Białystok (podlaskie)

PRAKTYKANT W BIURZE INFORMATYKI I ROZWOJU SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH - nieodpłatny

Opracowanie zleconych aplikacji komputerowych i ich testowanie.
PODLASKI URZĄD WOJEWÓDZKI W BIAŁYMSTOKU - 2015-12-09 - Białystok (podlaskie)

SPECJALISTA DS WSPARCIA APLIKACJI SCM - od 4 500 PLN

Monitorowanie poprawności działania aplikacji biznesowych, obsługa zgłoszeń problemów oraz zleceń serwisowych, diagnozowanie zgłaszanych problemów, naprawa podłączenia do baz danych, prowadzenie komunikacji z klientem w języku rosyjskim oraz angielskim, podróże słuzbowe do klientów w Rosji, Turcji, Niemiec, Rumunii, mozliwośc wyrobienia wizy umozliwiającej podróz do Rosji
CFT POLSKA Sp. z o.o. - 2016-05-20 - Białystok (podlaskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-08-30 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Gryfino (zachodniopomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-11-02 - Bytów (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 500 - 2 800 PLN

osoba do poprawiania usterek- wykończenie wnętrz
YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o. - 2016-09-09 - Białystok (podlaskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsluga klienta, dbanie o czystość sali
NA SERIO - 2016-09-02 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca w sklepie z bielizna
Bielizna "Christin" Krystyna Ciniewicz - 2016-01-14 - Białystok (podlaskie)

MURARZ - ZBROJARZ - od 1 850 PLN

praca przy budowie domków jednorodzinnych na terenie Polski, pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie
DQM Sp. z o.o. - 2016-02-17 - Białystok (podlaskie)

Media Expert - 2015-11-19 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-02-05 - Wołów (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

nowe bloki
Jaz-Bud Sp. z o.o. - 2016-03-30 - Białystok (podlaskie)

sprzedawca w dziale tradycji (wędliny, garmażerka) oraz jako kasjer - sprzedawca w sklepie Piotr i Paweł
EP MARKET Sp. z o.o. - 2016-11-24 - Białystok (podlaskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-22 - Zielona Góra (lubuskie)

BUFETOWA - od 1 850 PLN

wydawanie posiłków, obsługa kasy
"OKRĄGLAK" s.c. Joanna i Maciej Daniłowicz - 2016-02-12 - Białystok (podlaskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

samodzielne stanowisko
Konceptbud Marcin Dolida - 2016-11-17 - Białystok (podlaskie)

sprzedaż garmażerki, tortów, ciast
"HORT - CAFE" S.J. Teresa i Stanisław Komar - 2016-08-19 - Białystok (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed