Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Białystok Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Białystok

Województwo: podlaskie

Powiat: m. Białystok

Adres miejsca pracy: ul. Jurowiecka 1 (Galeria Jurowiecka)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-11

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH - SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Sprzątanie obiektu, dbanie o czystość i stan czyściw. Praca w Białymstoku
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Białystok (podlaskie)

WYKONAWCA POMIARÓW/POBORCA PRÓB - od 1 900 PLN

zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Białystok (podlaskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Gryfino (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 160 PLN

- paletyzacja, taśmowanie, foliowanie wyrobów gotowych- obsługa wózka widłowego
PPH "Silikaty-Białystok" sp. z o.o. - 2016-05-19 - Białystok (podlaskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

samodzielne stanowisko
Konceptbud Marcin Dolida - 2016-11-17 - Białystok (podlaskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2015-12-07 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-23 - Skierniewice (łódzkie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-06 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 7,65 - 9,2 PLN

praca jako kasjer/sprzedawca w sklepie w Białymstoku
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Białystok (podlaskie)

Media Expert - 2016-10-24 - Świdnica (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych na terenie Czech lub Słowacji. Podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami. Sprzedaż produktów stacjonarnie tzw. telemarketing (kontakt z klientem, głównie telefoniczny).
Atlant Michał Mioduszewski - 2016-04-06 - Białystok (podlaskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Warka (mazowieckie)

Media Expert - 2017-01-02 - Starogard Gdański (pomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

x
Auchan Polska Sp. z o.o. - 2016-05-04 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca w dziale tradycji (wędliny, garmażerka) oraz jako kasjer - sprzedawca w sklepie Piotr i Paweł
EP MARKET Sp. z o.o. - 2016-11-24 - Białystok (podlaskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-02-01 - Choszczno (zachodniopomorskie)

AUTOMATYK - od 2 500 PLN

zapewnienie prawidłowej pracy układów sterowania aplikacji wizualizacyjnej i układów akipa
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Białystok (podlaskie)

Kierownik działu - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale
kontrola czystości w dziale
przeprowadzanie spotkań z pracownikami działu
zamówienia towarów – decyzyjność w sprawie ilości
delegowanie i rozliczanie zadań
przyjęcie towaru na sklep i wystawienie zgodnie z obowiązującymi standardami
Media Expert - 2015-12-21 - Opole (opolskie)

Magazynier - -

Media Expert Przyjęcie dostaw oraz transferów
Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP
Optymalizacja procesów na magazynie
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2016-08-02 - Będzin (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-01-13 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wznoszenie budynków mieszkalnych i nioemieszkalnych
KONSBUD BIAŁYSTOK Sp. z o. o. - 2016-11-04 - Białystok (podlaskie)

Media Expert - 2016-04-12 - Szprotawa (lubuskie)

Media Expert - 2016-09-09 - Świdnik (lubelskie)