Praca DORADCA KLIENTA Sompolno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Nauka:obsługi klienta, przygotowania oferty sprzedazowej, obsługi kasy fiskalnej i komputera. Roznoszenie ulotek

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sompolno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
PO WER, KOBIETA BEZROBOTNA W WIEKU 18-25 LAT, KTÓREJ OFERTA STAŻU ZOSTANIE ZAPEWNIONA W CIĄGU CZTERECH MIESIĘCY OD DNIA REJESTRACJI W URZĘDZIE.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

ZAKŁADOWA 4, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: ZAKŁADOWA

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

obsługa klienta, praca na magazynie, tworzenie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kutno (łódzkie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Świerzawa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Obsługa klienta, obsługa ksy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport towaru na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczodrkowice (małopolskie)

POZOSTALI MONTERZY I KONSERWATORZY INSTALACJI KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia do nabijania klimatyzacji w pojazdach,odgrzybianie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bartkowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie posiłków pod wskazany adres
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Lubartów (lubelskie)

KRAWIEC - od 1 000 PLN

Projektowanie, wykonywanie mustra krawieckiego, wykrój, szycie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Doruchów (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - INTERWENCJA - od 1 850 PLN

w/G STANOWISKA PRACY
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Siemiatycze (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Mników (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY-UMREFDO30/16/0173 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

paraca w sklepie z art. przemysłowymi
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Lipsko (mazowieckie)

STAŻ - OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

prace związane z pielęgnacją terenów zieleni, pielęgnacja gleby, nasadzanie krzewów i roślin, pielęgnacja i koszenie trawników, tworzenie małej architektury itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Układanie płytek , osoba znająca się na wykonywaniu gładzi gipsowych, malowaniu.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK DS. LOGISTYKI - do 1 850 PLN

kontakty z kontrahentami zagranicznymi, przygotowanie dokumrntów, ogranizowanie odpraw celnych, obsługa programu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Chorzów (śląskie)

MONTER - od 2 400 PLN

Trasowanie wg dokumentacji, punktowanie, mierzenie, skręcanie, nitowanie, klepanie spoin, motaż podzespołów, wiercenie otworów
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW PRZEMYSŁOWYCH - 12 - 15 PLN

kontrola produkowanych detali, wyłapywanie błędów ludzkich, nadzór nad produkcja
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Istebna (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Staż w firmie ANGELINA.Program stażu do zapoznania w pokoju nr 48.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK PIEKARZA - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; min. 2 lata doświadczenia; obsługa maszyn piekarniczych; umiejętność wyrobu ciast; pomoc piekarzowi; obsługa różnego rodzaju maszyn znajdujących się w piekarni; jedna zmiana; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Gliwice (śląskie)

MONTERBUDOWY DO OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - do 1 400 PLN

Montaż materiałów dociepleniowych na budynkach mieszkalnych i biurowych.Praca na umowę na czas określony, praca na 1/2 etatu, na jedną zmianę.oferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Wrocław (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

Produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Skobielice (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru na magazyn, odpowiedzialność za prawidłowy podział towaru, jego kompletację oraz załadunek na środki transportu.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Stryków (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH (30-) - od 2 200 PLN

produkcja i montaż konstrukcji aluminiowych
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Śmigno (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

udział w zadaniach placówki w tym pisanie komputerowe opinii i orzeczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Prostki (warmińsko-mazurskie)

STAŻYSTA DS. EKONOMICZNYCH - 997,4 PLN

Zapoznanie się z zagadnieniami: ekonomicznymi i środowiskowymi spółki, systemem RECORD ERP, przygotowywanie i analiza danych, prowadzenie dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Białe Błota (kujawsko-pomorskie)

KONTROLER JAKOŚCI/DOPOSAŻENIE/15/8978 - od 1 750 PLN

kontrola jakości produktów ceramicznych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kruszyn Krajeński (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, sprzedaż stacjonarna ubezpieczeń
MARZENA JAKUBIAK AGENT UBEZPIECZENIOWY - 2016-06-30 - Płońsk (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

f
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Lipno (kujawsko-pomorskie)