Praca DORADCA KLIENTA Lubań K2 Dystrybucje Sp. J. Gdynia

Miejsce pracy:
Wąska 9, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Doradca klienta indywidualnego w branży telefonicznej, praca biurowa przy komputerze, telefoniczna obsługa stałych klientów.CV i List Motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja-luban (at) k2dystrybucje.pl :www.k2dystrybucje.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 900 - 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
1 900,00 zł - 3 000,00 zł netto system pracy: godzinowy + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubań

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 900 - 3 000 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Komputer - obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: K2 Dystrybucje Sp. J. Gdynia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Poznańska 1-3, 81-305 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Aplikacja tylko e-mail.CV i List Motywacyjny na adres e-mail: - rekrutacja-luban (at) k2dystrybucje.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 1-3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.06.2016