Praca DORADCA KLIENTA Łomża Capital Service S.A.

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa klientów w oddziale- monitoring spłacalności- wpłaty/wypłaty gotówki klientom- sprzedaż produktów/usług oferowanych przez Spółkę

Data publikacji: 2016-01-22

Lokalizacja: Łomża (podlaskie)

Pracodawca: Capital Service S.A.

Miejsce pracy:
LEGIONÓW 27, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa klientów w oddziale- monitoring spłacalności- wpłaty/wypłaty gotówki klientom- sprzedaż produktów/usług oferowanych przez Spółkę

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łomża

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łomża

Zawód: pracownik do spraw produktów finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Umiejętność 2] : WYSOKA KULTURA OSOBISTA[Uprawnienie 1] : PRAWO JAZDY KAT B[Umiejętność 1] : KOMUNIKATUWNOŚĆ I BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Capital Service S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Korczaka 73, 07-401 Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na email: KADRY (at) CAPITALSERVICE.PL

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m . Ostrołęka

Gmina pracodawcy: Ostrołęka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrołęka

Ulica pracodawcy: Korczaka

Numer budynku pracodawcy: 73

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik do spraw produktów finansowych