Praca DORADCA KLIENTA Koło kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ....

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Konin (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 750 PLN

Szwaczka maszynowa
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DS ADMINISTACJI I ZARZĄDZANIA - od 1 850 PLN

Prowadzenie biura, wystawianie i przyjmopwanie faktur, praca na programie SUBIEKT GT
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Nowa Ziemia (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (obsługa wózka widłowego), praca przy produkcji elementów betonowych, prace porządkowe, prace ogólnobudowlane, osoby chętne do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kolonia Brużyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Zgierz (łódzkie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - 997,4 PLN

prace przygotowawcze stołów i krzeseł do lakierowania, szlif przedlakierniczy oraz międzyszlif, obsługa robota lakierniczego krzeseł
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Żory (śląskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gorzyce (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa samochodów osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kraków (małopolskie)

ZBROJARZ M/K - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Warszawa (mazowieckie)

SOUND DESIGNER - od 1 850 PLN

Nadzorowanie i kontrolowanie procesów związanych z realizacją nagrań studyjnych wydawnictw muzycznych, kreacja warstwy dźwiękowej filmu.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

PRACOWNIK OBOROWY - od 1 850 PLN

Pracownik oborowy
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ugoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROLNIK - 997,4 PLN

- pomoc przy naprawach i przeglądach sprzetu rolniczego- pomoc przy siewie nawozów mineralnych- udział w opryskach oraz uprawach przedsiewnych- pomoc przy siewie kukurydzy- prace porządkowe w gospodarswie- pomoc przy przygotowaniu magazynów zbożowych do przecowywania rzepaku, zbóż i kukurydzy
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Runowo Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ/KA WIODĄCY/A - od 2 000 PLN

jw,
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; min. 2 lata doświadczenia zawodowego; badania psychologiczne+kurs na przewóz rzeczy; prowadzenie samochodu ciężarowego na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gliwice (śląskie)

F-PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 850 PLN

prace porządkowe pomieszczeń biurowych i socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Chojnów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

segregacja surowców wtórnych, utrzymanie czystości i porządku na terenach i w budynkach ZZO w Lulkowie
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Gniezno (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-prawnym, kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Biała Podlaska (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

-wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Niepołomice (małopolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC DOMOWA - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku w mieszkaniu, robienie zakupów, gotowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Bytom (śląskie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sierpc (mazowieckie)

HYDRAULIK - od 2 100 PLN

Wykonywanie prac hydraulicznych i towarzyszących
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Międzyzdroje (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZ HALI - do 900 PLN

sprzątanie hal maszyną sprzątającą
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Kobylanka (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie faktur do systemu komputerowego, wystawianie faktur zakupu, ustalanie cen detalicznych na podstawie faktur, zestawienie faktur do raportu.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Przecław (podkarpackie)