Praca DORADCA KLIENTA DS. FINANSOWO PRAWNYCH Polkowice ARBITER S.A.

Miejsce pracy:
59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
POZYSKIWANIE I OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE ODSZKODOWAŃ. PRACA W TERENIR

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: PODSTAWA + PROWIZJA

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA DS. FINANSOWO PRAWNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ JAKO DORADCA

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ARBITER S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Adres pracodawcy:
53-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta