Praca DORADCA KLIENTA DS. ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ GAZU Rzeszów ROYAL INVESTMENT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AL. ARMII KRAJOWEJ 80, 35-307 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
•realizacja planów sprzedaży i budowanie własnego portfela klientów•aktywne utrzymywanie i obsługa Klientów•samodzielne negocjowanie cen•realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Prowizyjny

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA DS. ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ GAZU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Inne] : •wysokie umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista•wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów•dobra organizacja czasu pracy•zaangażowanie oraz kreatywność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy:
ROYAL INVESTMENT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Trembeckiego 11, 35-234 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Trembeckiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy