Praca DORADCA KLIENTA Brzeg Dolny Pośrednictwo Finansowe Alior Bank - Placówka Partnerska

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klientaCV proszę wysyłać: dominika.burnat (at) partner-alior.pl

Data publikacji: 2016-01-07

Lokalizacja: Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Pracodawca: Pośrednictwo Finansowe Alior Bank - Placówka Partnerska

Osiedlowa 1, 56-120 Brzeg Dolny, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientaCV proszę wysyłać: dominika.burnat (at) partner-alior.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg Dolny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeg Dolny

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie w obsłudze klienta

Nazwa pracodawcy:
Pośrednictwo Finansowe Alior Bank - Placówka Partnerska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Adres pracodawcy:
56-120 Brzeg Dolny, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: wołowski

Gmina pracodawcy: Brzeg Dolny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg Dolny

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta