Praca DORADCA FINANSOWY Chełm kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie prosesu sprzedazy pożyczek gotówkowych,aktywne działania marketingowe,terminowa realizacja wykonywanych zadań.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 5 000 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełm

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chełm

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 5 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca finansowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: PUP CHEŁM

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Chełm

Gmina pracodawcy: Chełm

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chełm

Ulica pracodawcy: Plac Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy