Praca DOJARZ Wróblewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wróblewo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Dojenie krów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DOJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wróblewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Zawód: dojarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe mile widziane

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Wojska polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt z pracodawcą poprzez PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Szamotuły

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szamotuły

Ulica pracodawcy: Wojska polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dojarz