Praca DOCIEPLENIOWIEC Z DOŚWIADCZENIEM PRACODAWCA ZAPEWNIA DOJAZD Z KOŚCIERZYNY DO MIEJSCA PRACY. Chojnice Zakład Budowlany WAJBUD Grzegorz Wajer

Miejsce pracy:
89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 800 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
DOCIEPLENIOWIEC Z DOŚWIADCZENIEM PRACODAWCA ZAPEWNIA DOJAZD Z KOŚCIERZYNY DO MIEJSCA PRACY.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: monter izolacji budowlanych*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 800 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Zakład Budowlany WAJBUD Grzegorz Wajer

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: monter izolacji budowlanych*