Praca DIETETYK Szczytno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.04.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dietetyk

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Podobne oferty pracy

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

przygotowywanie pieczywa oraz innych wypieków i pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Mierzyn (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wielkie Oczy (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie towaru, utrzymywanie porządku w sklepie, sprzedaż bezpośrednia, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Korytnica (świętokrzyskie)

PRACOWNIK DERATYZACJI - od 1 000 PLN

ZAPOBIEGANIE INWAZJI ORAZ LIKWIDACJA SZKODNIKÓW SNITARNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ PESTYCYDÓW, SZKOLENIE Z ZAKRESU STOSOWANIA TRUCIZN I KL. TOKSYCZNOŚCI, 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 2 000 PLN

Montowanie sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych. Praca na terenie Dolne Śląska. Zatrudnienie na umowe zlecenie ok. 150godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 2 400 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw azjatyckich
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 12,5 PLN

zmywanie zastawy kuchennej, mycie i krojenie warzyw, dbanie o czystość w lokalu
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Piaseczno (mazowieckie)

GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW - 8 000 - 20 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów- dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- pełni funkcje mentora dla młodszych, regularnych i starszych BSA
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Zabierzów (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z zasadami funkcjonowania biura,- zapoznanie z obowiązującym w firmie obiegiem dokumentów,- poznanie zasad kadrowo-księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zgierz (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

doradztwo w zakresie telewizji i telefonii komórkowej
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KUCHARZ-STAŻ - 997,4 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych, sprzątanie części ogólnodostępnych (klatki schodowe, korytarze, ubikacje)
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Groń (małopolskie)

HODOWCA DROBIU - 997,4 PLN

dbanie o dobrostan indyków, doglądanie inwentarza, utrzymanie w czystości sprzętu uzywanego do hodowli drobiu, kontrolowanie temperatury w indyczniku, karmienie i pojenie indyków
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szczepanów (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

W/G ZAKRESU CZYNOSCI
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Niechanowo (wielkopolskie)

KRAWIEC - od 462,5 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Zabrze (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

zaopatrzenie w produkty do restauracji
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Nałęczów (lubelskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie, przepakowywanie wyrobów gotowych przy pomocy obkurczarki.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pakowanie, rozkładanie towaru na miejsce składowania wg. dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNIK BIURA (STAŻ) - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

DEKARZ - 997,4 PLN

wykonywanie konstrukji i pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SNOWACZ - od 1 850 PLN

Obsługa snowarki 0 sprawdzanie stanu technicznego, pobieranie odpowiedniej tasiemki, sprawdzanie oznakowania i gatunku tasiemki, nakładanie, dzielenia tasiemek na osnowy i wiązki , kontrola przebiegu szycia i nawijania na wał osnowowy, zdejmowanie i zakładanie wałów
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Częstochowa (śląskie)

STOLARZ - od 2 100 PLN

Produkcja i montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kiełczów (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu i interesantów
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Piotrowice (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 2 179,8 PLN

przewóz towarów i usług, transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Osieczna (wielkopolskie)

KROJCZY-LAGOWACZ - do 1 850 PLN

krojenie z umiejętnością rysowania układów, lagowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Ozorków (łódzkie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 750 PLN

projektowanie
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Wiktorów (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Administrowanie nieruchomościami głównie remonty, przygotowywanie dokumentacji przetargowej (zamówienia publiczne), kosztorysowanie drobnych napraw, drobne naprawy w budynkach np: wymiana żarówki
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Pniewy (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość