Praca DIETETYK Szczytno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 24.04.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Dietetyk

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac administracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca z programem BISTRO, sprzedaż produktów, inkasowanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Piła (wielkopolskie)

POMOC REHABILITANTA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami i regulaminem-przejście instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż-zapoznanie się z sprzętem oraz aparaturą fizjoterapeutyczną obsługiwaną na stanowisku pomoc rehabilitanta -instruktaż szkoleniowyUtrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy-przygotowanie odpowiedniego sprzętu i urządzeń potrzebnych do wykonywania zabiegów fizjoterapeutycznych-dezynfekcja, mycie i konserwacja stanowisk zabiegowychPrzygotowywanie podopiecznego do ćwiczeń indywidualnie dobranych w zależności od jednostki chorobowej-pomoc w samoobsłudze podopiecznegoBezpieczne przemieszczeni podopiecznego np. z wózka na sprzęt rehabilitacyjnyAsysta wychowanka podczas rehabilitacji funkcjonalnej oraz hydroterapiiDbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowankówWspółdziałanie z całym zespołem terapeutycznym biorącym udział w procesie edukacyjno-terapeutycznym: dyrektor, fizjoterapeuci, pielęgniarka, psycholodzy, logopedzi, nauczyciele wychowankówSumienność i punktualność w wykonywaniu obowiązków służbowychPrzestrzeganie ustalonego czasu pracy i wykorzystywanie go w sposób efektywnyPomoc rehabilitantowi prowadzącemu zajęcia w prowadzeniu terapii i wykonywanie poleceń terapeuty
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Szklana (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe oraz pozstałe prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH Z DZIEĆMI
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ciechanów (mazowieckie)

STAZ/SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

-szkolenie BHP i p. poż.-zapoznanie się z Regulaminem Pracy-utrzymywanie czystości w szkole, tj. zamiatanie, odkurzanie, zmywanie podłóg, wycieranie ławek, stołów, parapetów, tablic-sprzątanie łazienek, czyszczenie umywalek, sanitariatów, drzwi, lamperii i luster-podlewanie kwiatów-wykonywanie innych zadań porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowa Sól (lubuskie)

POMOCNIK W LABORATORIUM BUDOWLANYM (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z surowcami do produkcji betonu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, metkowanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Oświęcim (małopolskie)

STAŻYSTA (INFORMATYK) - od 5 800 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym. Rozładunek i załadunek towarów.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wodzisław Śląski (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc administracyjna /nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentów do wysyłki, zapoznanie sie z dokumentacją stwierdzającą wymagania do kierowania pojazdami, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Olesno (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 462,5 PLN

gotowanie smażenie/pieczenie, sprzątanie stanowiska pracy, obsługa urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY/ PALACZ CO - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK MASARNI - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Dąbrowa (łódzkie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Praca w zawodzie kierowcy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - 2 000 - 2 500 PLN

Montaż stolarki otworowej
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Czarnków (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Cierpice (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 750 PLN

docieplenia budynków, tynkowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2015-11-03 - Ozorków (łódzkie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Złotowo (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ - od 1 900 PLN

prace ślusarsko-szlifierskie
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Żory (śląskie)

Wybierz miejscowość