Praca DIETETYK - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0558)/NA ZDROWIE S.C. ADAM KRYSIAK Inowrocław kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: staż w Prywatnym Gabinecie Specjalistycznym

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
DIETETYK - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0558)/NA ZDROWIE S.C. ADAM KRYSIAK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Inowrocław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: inowrocławski

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: pomaturalne/policealne, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie średnie kierunkowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Mątewska 17, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 783 913 071

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: inowrocławski

Gmina pracodawcy: Inowrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Inowrocław

Ulica pracodawcy: Mątewska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy