Praca DIETETYK Ciechocinek Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"

Stanowisko: DIETETYK

Wynagrodzenie: do 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa i doradztwo w zakresie diet gości kliniki, obsługa turnusów odchudzających.

Data publikacji: 2016-06-13

Lokalizacja: Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"

Warzelniana 7, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa i doradztwo w zakresie diet gości kliniki, obsługa turnusów odchudzających.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechocinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: aleksandrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ciechocinek

Zawód: specjalista do spraw dietetyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), gastronomiczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: aleksandrowski

Gmina pracodawcy: Ciechocinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ciechocinek

Ulica pracodawcy: Warzelniana

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: IFO KFS 2015

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw dietetyki