Praca DIETETYCY I SPECJALIŚCI DO SPRAW ŻYWIENIA Lublin SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MSW W LUBLINIE

GRENADIERÓW 3, 20-331 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
1. zapoznanie się z rodzajami stosowania diet oraz oceną ich wartości odżywczej, 2. charakterystyka poszczególnych etapów organizacji żywienia pacjentów w szpitalu, w tym: zaopatrzenie w żywność, magazynowanie żywności, wydawanie posiłków i ich rozdział (transport wewnątrzoddziałowy), 3. planowanie potraw wchodzących w skład poszczególnych diet specjalistycznych zgodnie z obowiązującą klasyfikacją, 4. edukowanie żywieniowe pacjentów.

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Liczba godzin pracy w tygodniu: 37.55

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska: DIETETYCY I SPECJALIŚCI DO SPRAW ŻYWIENIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: dietetycy i specjaliści do spraw żywienia

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: student na kierunku dietetyki lub pokrewnym

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Nazwa pracodawcy:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MSW W LUBLINIE

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w Lublinie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • kontakt osobisty• inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: GRENADIERÓW

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetycy i specjaliści do spraw żywienia

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
1. pogłębienie wiedzy z zakresu żywienia człowieka, w zależności od etapu jego życia; żywienie człowieka chorego, 2. pogłębienie wiedzy z zakresu metod planowania, nadzorowania i stosowania zasad żywienia zarówno osób indywidualnych, jak i całych zbiorowości, 3. kształcenie umiejętności wspólpracy z zespołem leczącym, rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów zgodnie z zasadami etyki podczas wykonywania zadań zawodowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.04.2016

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 2 500 PLN

Prace ręczne przy budowach dróg.
Przedsiębiorstwo IGORD Jerzy Podgórski - 2016-08-19 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie w magazynach hurtowni
LEMONEX S.A. - 2016-02-23 - Lublin (lubelskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

wykonywanie ścianek działowych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Lublin (lubelskie)

ANALITYK ISC/ ISC ANALYST - od 8 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie wyższe; umiejętności: zaawansowana znajomość MS OFFICE, Sap, NESSOFT, IC-ACCOUNTING; doświadczenie zawodowe min. 3 lata w dziale księgowości w przedsiębiorstwie międzynarodowym, znajomość języków obcych angielski i rosyjski w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: analiza kosztów produkcyjnych oraz kosztów związanych z produkcją, analiza kosztów produktów biorących udział w cyklu produkcyjnym, analiza cyklu produkcyjnego w aspekcie kosztowym w celu optymalizacji kosztów produkcji. Wykonywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby innych działów w organizacji, kontrolowanie budżetu produkcji. Współpraca z globalnymi Oddziałami Genpact.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 900 PLN

- obsługa klienta;- obsługa krajalnicy;- praca na stoisku mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w aptece
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

bieżąca obsługa magazynu i klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Lublin (lubelskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO - od 1 850 PLN

nauka jeżyka angielskiego
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ/ STARSZY REFERENT (KANCELARIA) - od 2 200 PLN

nieprzyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie dokumentów jawnych, prowadzenie ewidencji pieczęci, archiwizacja dokumentów
Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej - 2016-08-24 - Lublin (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

zabiegi upiększające
MiJ MAREK WIECZOREK - 2016-04-28 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 700 PLN

Zapewnienie wysokich standardów obsługi w restauracjiPrzygotowywanie dań według receptury,Dbanie o gospodarkę magazynową (daty ważności ,FIFO),Udział w inwentaryzacjach asortymentu i sprzętu,Przestrzeganie przepisów HACCP oraz zasad higieny pracy.
TKAS Teresa Knut, Agnieszka Słowik Spółka Cywilna - 2016-06-07 - Lublin (lubelskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 2 000 PLN

Pomoc przy produkcji ciast i wyrobów cukierniczych, przygotowywanie półproduktów praca wykonywana bezpośrednio na produkcji.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Lublin (lubelskie)

KELNER/ KELNERKA ŚNIADANIOWY/A - od 12 PLN

Obsługa gości hotelowych, cateringu i imprez okolicznościowych. Oferowane wynagrodzenie: 12 zł za godzinę brutto.
EUROPA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-11-24 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Bieżące utrzymywanie czystości i porządku na wskazanym obiekcie; Oferta przeznaczona dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "CZA-TA" NICIAK SPÓŁKA JAWNA - 2016-09-21 - Lublin (lubelskie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

Składanie żaluzji,rolet i innych osłon okiennych,pomiar,montaż żaluzji i innych osłon.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA BEZPIECZEŃSTWA OPROGRAMOWANIA - od 3 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem: wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe; umiejętności: znajomość stosu TCP/IP, znajomość techniki manualnego/automatycznego testowania aplikacji QA, HTML i Java Script; m.in. 2 lata doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku lub podobnym; znajomość języków obcych: biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie. Ogólny zakres obowiązków: analiza zabezpieczeń w systemie IT, aplikacjach webowych i desktopowych oraz w warstwie protokołów sieciowych, przygotowywanie dokumentacji technicznej, raportów i poprawek (net/Java), obsługa kontrahentów m. in. z Federacji Rosyjskiej, UE, USA i Kanady.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej,wykładanie i ekspozycja towarów,czyności porządkowe.Praca w sklepie mięsnym
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Sprzedaż mięsa oraz wyrobów wędliniarskich
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Piotr Gułowski - 2016-06-16 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE REKLAMACJI - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac biurowych, obsługa komputera oraz innych zleconych zadań związanych z obsługą reklamacji. Oferta dostępna również dla studentów kierunków ekonomicznych w systemie zaocznym.
LEGION CK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-30 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA-ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Dokonywanie zakupów środków rzeczowych z branży budowlanej na potrzeby firmy, nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz dowóz towarów, materiałów w ściśle określone miejsce w określonym czasie. Dostarczenie do magazynu lub zamawiającego pracownika zakupionych rzeczy.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EKO-BUD Krzysztof Okoniewski - 2016-05-16 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa klienta;- obsługa kasy fiskalnej

KONSULTANT CONTACT CENTER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie min. średnie, bezpośrednia lub telefoniczna obsługa klienta, sprzedaż, doświadczenie min. 1 rok w obsłudze klienta; sprzedaż produktów i usług, doradztwo przy wyborze produktów i usług, przyjmowanie zamówień i zgłoszeń reklamacyjnych;
EURO-NET SPÓŁKA Z O. O. - 2016-02-03 - Lublin (lubelskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

Obsługa tokarki
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - od 2 000 PLN

Mycie samochodów w myjni ręcznej.
BIP S.C. ROBERT BRYL JACEK PUCHACZ - 2017-02-14 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ - od 8,5 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni włoskiej.
KONPAR Konrad Krępski - 2016-01-25 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 11 PLN

Wykonywanie prac magazynowych, kompletowanie zamówień zgodnie z otrzymywaną specyfikacją, przemieszczanie towaru pomiędzy adresami komplementacji. . Wynagrodzenie: 10 zł brutto za godzinę oraz premia absencyjna w wysokości 300 zł brutto. Pracodawca oferuje bezpłatny kurs dla operatora wózków widłowych.OCZEKIWANIA PRACODAWCYWykształcenie średnie, posiadanie aktualnej książeczki SANEPIDU
LEGION CK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-10 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW Z RYNKÓW AZJI - od 15 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, znajomość branży (rekrutacja pracowników z Azji), komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, doświadczenie zawodowe min 2 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane prawo jazdy. B , znajomość chińskiego, angielskiego biegle. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie kontrahentów z rynków Azji, prowadzenie negocjacji handlowych, uczestnictwo w spotkaniach handlowych, branża rekrutacja pracowników. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren Polski, Azja,
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Lublin (lubelskie)

SERWISANT - od 2 500 PLN

Przyuczenie, a następnie montaż nowych i naprawa uszkodzonych urządzeń elektromechanicznych (sprężarki, osuszacze powietrza, prostowniki itp)
"DELTA-TECHNIKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-22 - Lublin (lubelskie)