Praca DEKORATOR WNĘTRZ Mielec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
doradztwo w doborze odp. formy oprawy obrazów oraz aranżacji wnętrz, wykonywanie ram, oprawa prac i obrazów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WNĘTRZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: dekorator wnętrz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zdolności manualne, zainteresowania plastyczne, umiejętność dekoracji wnętrz

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Staż POWER Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 30 roku życia, posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Adres strony pracodawcy: www.kramram.pl

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekorator wnętrz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MALARZ BUDOWLANY - od 15 PLN

malowanie i szpachlowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Coniew (mazowieckie)

PRACOWNIK TERENÓW ZIELENI - od 20 PLN

pielenie, wyrywanie chwastów, podlewanie terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Rydzyna (wielkopolskie)

PŁYTKARZ - od 1 850 PLN

układanie płytek
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Chrzanów (małopolskie)

PROMOTOR MARKI - 997,4 PLN

Promotor marki
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Bałtów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Wałcz (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

przygotowanie produktu gotowego celem jego nalania oraz przekazania dalej do automatu celem zamknięcia opakowania
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kamienica Polska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 2 500 - 4 000 PLN

szykowanie towaru za pomocą skanera
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Blok Dobryszyce (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Puławy (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaż usług telekomunikacyjnych, sprzedaż usług telewizyjnych, przyjmowanie reklamacji, obsługa sprzętu elektronicznego
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Kłodzko (dolnośląskie)

KUCHENKOWA - od 2 700 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 1 850 PLN

przyjęcie i rozlokowanie towaru, przewiajnie i mierznie firan i tkanin, obszywanie i prasownie , wypełnianie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

obsługa kompresora śrubowego
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Nowy Gołymin (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zamówień, wystawianie W-Z, faktury
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż i obsługa klienta, przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątanie budynków wielordzinnych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Grójec (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150 f
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Pomianowo (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynaorodowym , drobne naprawy samochody podczas przewozu,
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Łuków (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zadania:pomoc w prowadzeniu kancelarii Inspektoratu w zakresie korespondencji przychodzącej wychodzącejprzygotowanie korespondencji do wysŁania (kopertowanie, ewidencjonowanie itp.)obsługa telefonó w, faxupomoc w sporzĄdzamiu sprawozad PINBpomoc w prowadzeniu rejestrów PINBpomoc w archiwizacji dokumenracji PINBoferta stażowa realizowana dla osób bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 2 200 PLN

MALOWANIE, POMOC PRZY DOCIEPLENIACH, MUROWANIU, TYNKOWANIU; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - OFERTA WYŁĄCZNIE DL OSOBY PO ODBYTYM STAŻU U PRACODAWCY - od 2 000 PLN

strzyżenie damskie i meskie,Strzyżeniekoloryzacja
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Głogów (dolnośląskie)

SEKRETARKA/ SEKRETARZ - 997,4 PLN

Oferta stażu. Miejsce wykonywania pracy Krapkowice
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Krapkowice (opolskie)

POMOC APTECZNA - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Pomoc apteczna w patece internetowej. Praca na dwie zmainy w godz 07:00-21:00
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Łódź (łódzkie)

SZLIFIERZ SZKŁA PŁASKIEGO - od 1 900 PLN

przygotowanie tarcz szlifierskich, wymiana tarcz i obróbka szkła płaskiego i luster, wiercenie w taflach szkła otworów wg rysunków technicznych, przestrzeganie zarządzeń i instrukcji BHP i PPOŻ, regulowanie i obsługa wiertarek
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

przygotowywanie dokumentów do księgowania i ich wprowadzanie do systemu księgowego, pomoc przy przygotowywaniu deklaracji, kserowanie i skanowanie dokumentów, prowadzenie ewidencji magazynowej, wystawianie faktur, digitalizacja dokumentów papierowych, archiwizacja dokumentów papierowych, obsługa urządzeń biurowych,
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Warszawa (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

prace blacharsko-mechaniczne
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

ZBROJARZ - od 15 PLN

montowanie zbrojenie i umieszcanie zbrojenia w formach na budowie. Praca na terenie całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - SERWISANT - od 1 850 PLN

sprzedaż i serwis produktów, promowanie i opracowywanie zdjęć produktów
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Sułkowice (małopolskie)