Praca DEKORATOR WNĘTRZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Koordynacja całego procesu projektowania wnętrz, tworzenie modeli i rysunków 3 D, współpraca z partnerami zagranicznymi, inne bieżące czynności związane z projektowaniem wnętrz.

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca minimum 50 h/miesięcznie

Nazwa stanowiska: DEKORATOR WNĘTRZ

Data zakończenia pracy: 14.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum 8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość oprogramowań: Autodesk, ArchiCAD, A3D-modeling in Autodesk 3ds, Microsoft Office, Adobe Photoshop, Team Viewer

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie