Praca DEKARZ Rzeszów TAM-BUD PROJEKT MATEUSZ TWARDZIK

Miejsce pracy:
35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Praca na budowach w Rzeszowie, okolicach oraz na terenie całego kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 055 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 055 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: TAM-BUD PROJEKT MATEUSZ TWARDZIK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

SIEMIEŃSKIEGO 14, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: SIEMIEŃSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*