Praca DEKARZ Kębłowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kębłowo, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kębłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ/RPO/ - POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc przy przygotowywaniu dań
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

BARMAN/STAŻ - 997,4 PLN

przyjmowanie zamówień i ich realizacja
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Rzeczyca (lubelskie)

SPEDYTOR - od 4 210,18 PLN

Organizowanie transportu samochodowego, organizowanie wyładunku i załadunku towaru, sporządzanie umów z klientami, prowadzenie rozliczeń wysyłki towarów.WYMAGANIA: wykształcenie wyższe, obsługa komputera ( programu TRANS, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Jarosław (podkarpackie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac piekarskich, przygotowywanie ciasta, obsługa pieca
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Zamość (lubelskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

zawieranie umów ubezpieczenia, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 1 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spawanie konstrukcji, spawanie aluminium; WYMAGANIA: wymagane doświadczenie, uprawnienia spawacza MIG lub MAG; Oferta pracy przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy spełniających jednocześnie warunki: II profil pomocy, osoba do 30 roku życia. Osoby zainteresowane mogą złosić sie po skierowanie do doradcy klienta w siedzibie urzędu.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Psary (śląskie)

MONTER WODNO-KANALIZACYJNY - do 2 000 PLN

Monter wodno-kanalizacyjny
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 3 500 - 5 500 PLN

Zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Żółkiewka-Osada (lubelskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 000 PLN

obsluga stoiska mięsno wędliniarskiego ,obsługa terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OCHRONY ŚRODOWISKA/STAŻ - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji związanej z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wilków (lubelskie)

FIZJOTERAPEUTA-OPIEKUN - 997,4 PLN

dokonywanie oceny stanu podopiecznego poddawanym ćwiczeniom rehabilitacyjnym oraz masażowi, dobieranie i dostosowywanie do potrzeb pacjenta odpowiednich ćwiczeń ,wyrobów medycznych i pomocy rehabilitacyjnych, prowadzenie dokumentacji ,kontrolowanie efektów procesów fizjoterapii,prowadzenie działalności profilaktycznej ,wydawanie opinii ,współpraca z zespołem terapeutów i rodzicami,czynności opiekuńcze,higieniczne i pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Rzeszów (podkarpackie)

TYNKARZ - od 13 PLN

wykonywanie, naprawa i renowacje tynków
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art.spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kruszyna (śląskie)

KUCHARZ - od 700 PLN

Umiejętność gotowania różnych potrawy w restauracji; doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza min. 6 miesięcy; 1/4 etatu; miejsce pracy: Sierakowice;
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Sierakowice (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

zakres obowiazków dla kontrolera jakosci, kontrola jakosciowa wyprodukowanych detali
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ćmachowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE OGRODNICZYM - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów ogrodniczych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zabrze (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw kuchni tureckiej kebab
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Rzeszów (podkarpackie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA (STAŻ) - 997,4 PLN

Woźna oddziałowa (staż)
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ukladanie, metkowanie i sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wolbrom (małopolskie)

OPERATOR KOPARKI - do 2 000 PLN

kopanie, korytowanie, równanie pod budowy, prace ziemne na terenie budowy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Legnica (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie bielizny na stębnówce i overlocku
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Sieradz (łódzkie)

Sprzedaż na kasie fiskalnej. Zamawianie, przyjmowanie i eksponowanie towarów. Sprawdzanie terminów ważności produktów. Realizacja dobrej praktyki higienicznej. Spis temperatur z urządzeń chłodniczych. Utrzymanie czyści na stanowisku pracy. (dla osób po 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Strzelin (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich, montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Sosnowiec (śląskie)

KROJCZY - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 750 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR DRUKU - SITODRUK - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; roczne doświadczenie zawdowe; zakres obowiazków; obsługa maszyny do sitodruku, przygotowywanie klisz; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Sośnicowice (śląskie)

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI WNIOSKÓW ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Nauka obsługi kancelaryjno-administracyjnej Biura, obsługa sekretariatu Biura i inne
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - od 5 250 PLN

samodzielne prowadzenie dzałań mających na celu dotarcie do odpowiednich kandydatów z branży IT, aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów z wykorzystaniem m in. bazy kandydatów, portali społeczenościowych oraz poszukiwanie nowych niestandardowych metod, sporządzanie zestawień i analiz w zakresie rekrutacji i selekcji, współpraca z zespołem managerskim w zakresie przygotowania strategii sourcingowych, aktywne budowanie wizerunku firmy na rynku pracy, proponowanie rozwiązań usprawniających i doskonalących procesy HR, wsprarcie w realizacji projektów i bieżących zadań Działu HR
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw, układanie towarów, wydawanie towarów, obsługa wózka paletowego ręcznego, zapoznanie się z organizacją pracy marketu i magazynu, zapoznanie się z asortymentem, wystawianie dokumentów magazynowych, kontrola stanów magazynowych, załadunek i rozładunek transportu towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Szabda (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość