Praca DEKARZ Kębłowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kębłowo, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kębłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: oferta stażu na osobę wskazaną

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Brzezie (lubuskie)

KELNER - BARMAN - od 2 480,77 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bukowina Tatrzańska (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

Prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Osiek-Kolonia (łódzkie)

PRACOWNIK ROLNY - od 470 PLN

ręczne prace w sadzie, zbieranie, mycie owoców, pielęgnacja drzewek
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Czaplinek (mazowieckie)

STAŻ - OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

pon- pt 8.30-16.30
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Kępa (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 2 000 PLN

znakowanie opakowań
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Niemce (lubelskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

rejestrowanie usług, przyjmowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kwidzyn (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasjerska.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Chotomów (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

transport drogowy towarów w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Ulan-Majorat (lubelskie)

PRACOWNIK RECZNEJ MYJNI SAMOCHODOWEJ/DOPOSAŻENIE/16/5405 - od 1 850 PLN

mycie bezdotykowe sprzatanie wnętrz nakładanie powłok teflonowych polerowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Praca w Kórnicy
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kórnica (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 900 PLN

Rozlewanie, zakręcanie, etykietowanie, pakowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Legnica (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

nauka wystawiania faktur i innych dowodów księgowychobsługa programów księgującychzapoznanie się z obsługą programu ZUSwypełnianie deklaracji VAT, PIT, NIP
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Leszno (wielkopolskie)

TARTACZNIK - od 1 850 PLN

przecinanie elementów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Nowy Budzisław (wielkopolskie)

ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów i akt
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Świdnik (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - do 1 850 PLN

Wykonywanie czynności zg. z wymogami pracodawcy z art.57 - alg.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Janów Lubelski (lubelskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac wykończeniowych, malowanie pomieszczeń , wykańczanie wnętrz - malowanie i tapetowanie, malowanie elewacji. Wymagane doświadczenie w branży budowlanej i umiejętności pracy w budowlance, wykształcenie - bez znaczenia 1 etat, godz. od 8.00 do 16.00
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tuchlino (pomorskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 6-20
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Ustka (pomorskie)

STYLISTA PAZNOKCI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI SORTOWACZE ODPADÓW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Siedlisko (wielkopolskie)

POMOCNIK BRUKARZA - 997,4 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Góra (dolnośląskie)

SEKRETARKA (OFERTA PRACY DLA OSÓB DO 30 R.Ż.) - od 2 000 PLN

przyjmowanie zleceń, obsługa interesantów, kontakt z klientami, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Strzeszkowice Duże (lubelskie)

Sprzedaż towarów handlowych, ekspozycja, wycena towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wierzchosławice (dolnośląskie)

KELNER -BARMAN 1684 - od 2 700 PLN

obsługa osób
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Pokój (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 500 PLN

Wykonywanie powierzonych prac, malowanie, flizowanie, szpachlowanie.Miejsce pracy: Kraków oraz cała Polska.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - 1 850 - 2 000 PLN

wizyta u doradcy klienta, poinf. o stażu dla osób z III profilrm pomocy,prawo jazdy kat. B, doświadczenie zdobyte w dziedzinie budownictwa, wykształcenie zasadnicze zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Płóczki Górne (dolnośląskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Monitorowanie stanu technicznego, konserwowanie i naprawianie elementów budynku np.: ścian wewnętrznych, podłóg, sufitów, otworów drzwiowych i okiennych. Wykonywanie prac malarskich, mularskich, ślusarskich, stolarskich mających charakter naprawy, remontu. Organizowanie pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska. Naprawa urządzeń sanitarno-kanalizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość