Praca DEKARZ Kamienica Polska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kamienica Polska, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
analizowanie rysunków roboczych i ustalenia na ich podstawie rodzaju i zakresu robót dekarskich,potrzebnych materiałów i narzędzi;wykonywanie podstawowych operacji blacharskich:trasowanie,gięcie,wiercenie,zaginanie,zawijanie brzegów,zaginanie krawędzi,lutowanie połączeń,nitowanie,obujanie blachą elementów drewnianych,wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową,stalową,miedzianą i aluminiową, montowanie rynien i rur spustowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamienica Polska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: częstochowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Data zakończenia pracy: 05.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie,CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ - KONSERWATOR - od 1 850 PLN

montaż, demontaż urządzeń, wykonywanie prac konserwatorskich, spawalniczych, prac robotnika - pracownika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Leszno (wielkopolskie)

POMOC DO DZIECI - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Cisiec (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 15 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Lubin (dolnośląskie)

ASYSTENT KIEROWNIKA ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 5 300 PLN

Poza typowymi obowiązkami związanymi z call-center, odpowiedzialny jest za monitorowanie przychodzących zapytań (mail, chat, telefon) i zadań oraz ich rozdysponowanie do doradców/starszych doradców, jest zaznajomiony z działaniami rynku i strategią firmy, przygotowuje lub bierze udział w przygotowaniu planu działań i spotkan z pracownikami, współuczestniczy w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych, monitoruje nieobecności zespołu i stanowi najmocniejsze wsparcie dla kierownika
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kraków (małopolskie)

MONTER URZĄDZEŃ ENERGETYKI ODNAWIALNEJ - od 2 450 PLN

montaż elementów instalacji fotowoltaicznej
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Zielona Góra (lubuskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

wyksz. wyższe, prawo jazdy kat. B, doświadczenie mile widziane, osoba zarejestrowana w PUP, profil II.Sprzedaż usług firmy poprzez bezpośrednie dotarcie do przyszłych odbiorców. Reprezentowanie firmy oraz utrzymanie kontaktów z klientami (branża budowlana).
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 500 PLN

zamiatanie, mycie klatek korytarzy . sprzatanie i odśniezanie chodników, parkingu, terenów zielonych, podlewanie i mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Opole (opolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI KL. I - od 1 850 PLN

obsługa ładowarki kl. I
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bytom (śląskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

praca przy wypieku chleba
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Trzebień (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI (S) - 997,4 PLN

Obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych (kserokopiarka, faks, skaner) w stopniu bardzo dobrym , podstawy obsługi programu księgowego COMARCH ERP Optima, dekretowanie dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, prowadzenie akt osobowych pracowników, obsługa petentów, działaczy klubowych, zawodników redagowanie pism do urzędów i organizacji sportowych, archiwizacja dokumentów, wykonywanie innych poleceń przełożonych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - od 13 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Warszawa (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA-SPRZEDAWCA - od 1 700 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY MONTER, MONTERKA - od 12,5 PLN

zdolności manualne ,dobry wzrok
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Stryków (łódzkie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Lipsko (mazowieckie)

OSOBA ZMYWAJĄCA - od 11,56 PLN

Osoba zmywająca
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK DS.ZARZĄDZANIA SERWISEM IT - do 16 000 PLN

- Rozwijanie planów projektów w zakresie architektury (bilans kosztów, ryzyka i jakości)- Nadzór nad zespołami inżynierów, kierowników projektów, analityków biznesowych, zespołów badawczych, bezpieczeństwa informacji i operacji Nadzorowanie wykonania zadań zgodnie z harmonogramem- Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonego projektu- Zapewnienie należytej komunikacji w ramach grupy projektowej- Stała analiza wyników prac grupy projektowej i podejmowanie odpowiednich działań korygujących
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Wrocław (dolnośląskie)

DORĘCZYCIEL - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż usług bankowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Sierpc (mazowieckie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych oraz innych zadań zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Lublin (lubelskie)

TOKARZ W METALU - od 2 200 PLN

obsługa obrabiarek
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Dąbie (wielkopolskie)

Technik administracji-wystawianie dokumentów magazynowych, sprzedażowych-produkcja basenów ze stali nierdzewnej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Częstochowa (śląskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 950 - 2 200 PLN

Wspieranie podopiecznego w codziennych czynnościach. Podawanie lekarstw. Dbanie o dobre samopoczucie. Znajomość języka rosyjskiego jest warunkiem koniecznym ponieważ osoba nad którą będą się opiekowali posługuje się językiem rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Palmiry (mazowieckie)

STARSZY PROGRAMISTA / ANALITYK - od 10 500 PLN

Rozwijanie oprogramowania – kodowanie, testowanie, uruchamianie nowych rozwiązań programistycznych, jak też rozszerzanie istniejącego oprogramowania o nową funkcjonalność w ramach utrzymania kodu.Nabycie wiedzy z zakresu przedmiotu tj. technologii związanych z przemysłem lotniczym, hotelarskim, wynajmu samochodów i innym w zakresie pozwalającym na samodzielną pracę programistyczną.Współpraca z personelem technicznym i klientami w celu zrozumienia i rozwiązywania problemów z systemami komputerowymi, oraz ewaluacja sugestii ulepszeń i rozszerzeń systemów.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kraków (małopolskie)

LEKARZ WETERYNARII - 1 850 - 4 000 PLN

Profilaktyka i leczenie zwierząt z naciskiem na choroby wewnętrzne.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Nysa (opolskie)