Praca DEKARZ Głogów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zg z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skr

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: usługi ogólnobudowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie średnie/ wyższe; obsługa komputera MS Office i urządzeń biurowych; zakres obowiązków: wystawianie faktur, not korygujących, wprowadzanie faktur do systemu informatycznego, kontrola obiegiem dokumentcji handlowej, prowadzenie dok. rejestru kontrahentów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lębork (pomorskie)

KASJER BANKOWY - od 2 000 PLN

obsługa kasiowo - dysponencka, sprzedaż produktów finansowuych, aktywne pozyskiwanie klientóiw
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Opole Lubelskie (lubelskie)

KUCHARZ O SPECJALIZACJI W KUCHNI UKRAIŃSKIEJ I KAUKASKIEJ - do 1 300 PLN

Praca polegająca na przygotowaniu dań na zamówienie wytwarzanych przy pomocy temperatury z pieca opalonego drewnem. Miejsce pracy: Bielany WrocławskieKontakt kandydatów zpracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - KONFEKCJONOWANIE PRODUKTÓW CUKIERNICZYCH. WKŁADANIE CIASTEK DO WYPRASEK NA LINII PAKOWANIA. - od 12 PLN

- Konfekcjonowanie produktów cukierniczych. Wkładanie ciastek do wyprasek na linii pakowania.- Wynagrodzenie: 12 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na czas określony na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Wynagrodzenie płacone w systemie tygodniowym (Tygodniówki).- Zlecenie wykonywane według potrzeb zleceniodawcy. Godziny wykonywania zlecenia w godzinach: 6:00-18:00, 18:00-6:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Wymagane zdolności manualne. Wymagana aktualna Książeczka sanepidu.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Katowice (śląskie)

FORMIERZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie form i rdzeni, zalewanie form, wybijanie odlewów.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

OPIEKUNKA - od 1 200 PLN

Opieka nad osobą chorą, starszą.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gdynia (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Sprawdzanie i odbiór poczty w formir tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie połączeń telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rozprza (łódzkie)

PARKINGOWY - 997,4 PLN

według harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

MASZYNISTA MASZYN OFFSETOWYCH - 997,4 PLN

wg.załacznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubasz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Grójec (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac w gospodarstwie sadowniczym,cięcie sadu zbiór i sortowanie owoców, prace porządkowe, sadzenie drzewek
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Lechanice (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

utrzymywanie kontaktu z klientem, sprzedaż i promocja asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - POMOCNIK BRUKARZA - od 1 850 PLN

układanie nawierzchni z kostki, układanie krawężników, obsługa narzedzi brukarskich, inne zadania związane z realizacją prac
PRO-INFRA Sp. z o.o. - 2016-10-13 - Jerzmanowa (dolnośląskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Czerskie Rumunki (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA RYB - od 15 PLN

obsługiwanie i nadzorowanie maszyn do obróbki wstępnej surowca rybnego: mycia, odtłuszczania, patroszenia, odgłowiania, odskórzania, filetowania; obsługiwanie i nadzorowanie szaf i tuneli zamrażalniczych oraz urządzeń do cięcia i rozdrabniania zamrożonych ryb; obsługiwanie i nadzorowanie tunelowych i komorowych wędzarni ryb, wytwornic dymu, urządzeń do sortowania i nawlekania szprotów.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wyszków (mazowieckie)

pozyskiwanie nowych kontrahentów na rynku wschodnim, obsługa giełdy transportowej, obsługa programu "SPEED"
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNIK DRUKARZA - 997,4 PLN

Przygotowywanie projektów do druku; obsługa ploterów drukujących; pomoc przy ustawianiu maszyn; nadzór nad pracą maszyny; przygotowanie materiałów pod dane zlecenie; kontrola wizualna jakości wydruków; dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Czeladź (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb klienta,serwis polis klienta,wyliczanie emerytury klienta oraz możliwość jej zwiększenia,aktualizacja danych klienta,
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Leszno (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Jelna (podkarpackie)

*ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Chobienia (dolnośląskie)

TELEFONISTKA CENTRALI RADIO TAXI - od 2 000 PLN

odbiór telefonów, wprowadzanie zleceń do systemu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN WŁÓKIENNICZYCH - od 1 925 PLN

Przygotowanie tkanin do kalandrowania. kalandrowanie tkanin (prasowanie, nabłyszczanie)
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Dobroń (łódzkie)

BARMAN - 997,4 PLN

przygotowywanie bufetu do pracy, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Lubartów (lubelskie)

POMOC MEDYCZNA - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Ciechanów (mazowieckie)

SZLIFIERZ-OSTRZARZ - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Nowa Wieś Królewska (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 10 500 PLN

Praca dla międzynarodowych klientów w ramach zespołu lub innych zespołów Cisco polegająca na rozwiązywaniu problemów i ulepszeniu przyszłych produktów pod nadzorem inżynierów starszych stopniem w obszarze bezpieczeństwa sieci; Rozwiązywanie zgłoszonych problemów sieciowych oraz produktów w obszarze bezpieczeństwa o średniej złożoności
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA(NR 3645) - od 1 850 PLN

wstępne przygotowywanie półproduktów, mycie naczyń, ważenie składników
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)