Praca DEKARZ- BLACHARZ Twardogóra ZPHU Andrzej Chmura

Tulipanów 19, 56-416 Twardogóra, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prace w zakresie docieplania budynków, rozbiórki, remont dachów, prace wykończeniowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ- BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Twardogóra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Twardogóra

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Dekarz* (wymagany staż - lata: 1)

Nazwa pracodawcy: ZPHU Andrzej Chmura

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w zawodzie dekarza ok.1 rok, mile widziane prawo jazdy kat.B

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Twardogóra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Twardogóra

Ulica pracodawcy: Tulipanów

Numer budynku pracodawcy: 19

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.06.2016