Praca DALSZY PRACOWNIK BIUROWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DALSZY PRACOWNIK BIUROWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pomoc biurowa

Data publikacji: 2016-09-15

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DALSZY PRACOWNIK BIUROWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w zawodzie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016