Praca CZYNNOŚCI SORTOWANIA Zielona Góra kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
zbieranie beli z tworzyw sztucznych na stołach sortowniczych

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: CZYNNOŚCI SORTOWANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Zawód: sortowacz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Zawód wykonywany przez pracownika: sortowacz

Podobne oferty pracy

TECHNIK FARMACJI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - 9,84 - 12,3 PLN

kelner na sali w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Częstochowa (śląskie)

INWENTARYZATOR - 11 - 12 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-06-22 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

praca przy inwentaryzacjach w sklepach i hipermarketach w Białymstoku i w województwie podlaskim
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Białystok (podlaskie)

KUCHARKA DO PENSJONATU POŁOŻONEGO PRZY TRASIE ŁĄCZĄCEJ MIĘDZYZDROJE I DZIWNÓW (WYSPA WOLIN) - od 1 900 PLN

przygotowywanie śniadań i obiado-kolacji, sprzątanie pokoi, pranie i prasowanie ;
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Kołczewo (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - do 6,62 PLN

opiekun osoby starszej - prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc w higienie i pielęgnacji ciała, robienie zakupów , przygotowywanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

ULOTKARZ CENTRUM MIASTA - do 9 PLN

rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-04-22 - Bielsko-Biała (śląskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - do 2 000 PLN

Obsługa linii produkcyjnej -doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość komputera, dobra organizacja pracy
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Wałbrzych (dolnośląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 6 PLN

Rozdawanie ulotek reklamowych.
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Gliwice (śląskie)

SPAWACZ - od 4 730 PLN

spawanie stali z aluminium przy produkcji świetlików dachowych
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Praca przy produkcji części samochodowych
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Bażanowice (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY NA PIEKARNI - od 10 PLN

prace pomocnicze na piekarni, pomoc w przygotowaniu wyrobów piekarniczych i cukierniczych
kontakt przez OHP - 2016-07-15 - Zabrze (śląskie)

MASKOTKA REKLAMOWA - od 15 PLN

Maskotka reklamowa - postać bajkowa - prowadzenie imprez i akcji promocyjnych
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Nysa (opolskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI. - od 15 PLN

Skanowanie kodów kreskowych znajdujących się na produktach oraz ich zliczanie.Raportowanie do przełożonych w centrali.
kontakt przez OHP - 2017-01-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

EKSPEDIENT - od 8 PLN

-OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA KART PŁATNICZYCH-OBSŁUGA KLIENTA-DBANIE O STANOWISKO PRACY
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Malbork (pomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY DS. UMAWIANIA SPOTKAŃ - 10 - 15 PLN

Telefoniczny kontakt z klientami jednego z polskich banków w celu umówienia spotkania w oddziale (małe produkty bankowe), inne prace biurowe
kontakt przez OHP - 2016-05-18 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY OPERATOR PRODUKCJI - do 11 PLN

łączenie podzespołów
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa elektronicznego sprzętu kasowego, obsługa wypożyczalni sprzętu zimowego, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-01-22 - Lublin (lubelskie)

STATYSTA/TKA, EPIZODYSTA/TKA - 50 - 100 PLN

odgrywanie prostych ról
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 2 600 PLN

dbanie o utrzymanie dobrego stanu technicznego obiektu, narzędzi, sprzeętu; szybka reakcja na awarie i usterki; dokonywanie napraw we własnym zakresie na obiektach
AGROTECHNIKA-POL Sp. z o.o. - 2016-02-24 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - GOFRY I LODY POZNAŃ - 11 - 16 PLN

Praca w klimatyzowanym lokalu gastronomicznym na os. Kopernika ul. Mrągowska - obsługa Klientów, w tym sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie, przygotowywanie i podawanie deserów lodowych zgodnie z recepturami, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem,uruchomieniem punktu i rozpoczęciem sprzedaży zgodnie ze standardami, utrzymywanie czystości i porządku w punkcie sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, dbałość pozytywny wizerunek firmy.
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY-WPROWADZANIE DANYCH - od 11 PLN

WPROWADZANIE DANYCH MEDYCZNYCH DO KOMPUTERA
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 2 100 PLN

Obsługa wózków widłowych i skanera, dostarczanie surowców na linię produkcyjną, załadowanie/rozładowanie samochodów dostawczych, kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem, dbanie o porządek w obszarze gospodarki magazynowej
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Opole (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym pow. 3,5 t, załadunek i rozładunek towaru, prowadzenie diokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Zielona Góra (lubuskie)

HOSTESSA OD 16 R.Ż - 10 - 12 PLN

akcje promocyjne
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Bielsko-Biała (śląskie)

ULOTKOWICZ - od 11 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

ZBIERACZ OWOCÓW - od 8 PLN

zbiór owoców
kontakt przez OHP - 2016-07-28 - Pilchowo (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER/KOMISJONER DS. ZBIERANIA ZAMÓWIEŃ - od 9,55 EUR

zbieranie zamówień do różnych działów firmy
kontakt przez OHP - 2016-09-15 - Holandia (Holandia)

PRACOWNIK BIUROWY - od 10,35 PLN

- indeksacja dokumentów, - skanowanie dokumentów
kontakt przez OHP - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - MERCHANDISER - 500 - 1 800 PLN

Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych, ustawianie produktów i dbanie o estetykę ekspozycji. Wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Lubartów (lubelskie)