Praca CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA PRODUKCJI Srebrna Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Srebrna Góra, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
PODAWANIE I ODBIÓR Z OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA, KLEJENIE I KOSMETYKA ELEMENTÓW, PAKOWANIE ELEMENTÓW, PRZEWOŻENIE ELEMENTÓW ZA POMOCĄ WÓZKÓW RĘCZNYCH CZTEROKOŁOWYCH

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13,3 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
stawka godzinowa zakład czynny 3 zmiany (od poniedziałku do piątku), 6:00- 14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: CZYNNOŚCI POMOCNICZE NA PRODUKCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Srebrna Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Zawód:
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13,3 PLN

Data zakończenia pracy: 20.04.2018

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
PREDYSPOZYCJE DO WYKONYWANIA PRACY NA TYM STANOWISKU

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: sprawność fizyczna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZDOLNOŚCI MANUALNE

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zdolność dźwigania do 20 kg, możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała, dobry wzrok, brak alergii na kurz i pył drewnaPREDYSPOZYCJIE DO PRACY NA PRODUKCJI W WYMUSZONEJ POZYCJI CIAŁAdoświadczenie na produkcji - mile widziane

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Powstańców Warszawy 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: Powstańców Warszawy

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

danePracodawcy_nrKraz: 8931

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1