Praca CUKIERNIK Zambrów ZAKŁAD CUKIERNICZY " FINEZJA" R.JÓŹWIK

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: produkcja i wypiek wyrobów cukierniczych i półcukierniczych

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Zambrów (podlaskie)

Pracodawca: ZAKŁAD CUKIERNICZY " FINEZJA" R.JÓŹWIK

Sienkiewicza 13, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
produkcja i wypiek wyrobów cukierniczych i półcukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zambrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zambrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zambrów

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż pracy mile widziany, możliwość przyuczenia

Nazwa pracodawcy: ZAKŁAD CUKIERNICZY " FINEZJA" R.JÓŹWIK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Zambrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zambrów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

CUKIERNIK - od 2 800 PLN

Wyrób produktów cukierniczych i półcukierniczych
"ASTA" Zakład Handlowo-Usługowy Teofil Andrzej Siemion - 2017-01-11 - Augustów (podlaskie)

CUKIERNIK - od 2 200 PLN

Produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Jawor (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

wyposażeniu dziecka w umiejętności czytania i pisania,w wiadomości i sprawności matematyczne potrzebne w sytuacjach życiowych i szkolnych oraz przy rozwiązywaniu problemów.
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Zambrów (podlaskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 1 850 PLN

wykonywanie konstrukcjispawanie elementów niezbędnych w warsztacie
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Zambrów (podlaskie)

CUKIERNIK - do 2 700 PLN

zgodny z wykonywanym zawodem
KLUB 22 Edyta Rok - 2016-04-07 - Siewierz (śląskie)

CUKIERNIK - do 2 000 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku lub osoba chętna do przyuczenia; ks. sanepidowska; jedna zmiana od 19:00; miejsce pracy: Knurów;
PRZEDSIĘB.PRODUK.HANDL.USŁUG."U ZBYSZKA" ZBYSŁAW MAŁOTA - 2017-04-21 - Knurów (śląskie)

CUKIERNIK - od 2 100 PLN

prace wykonywane na stanowisku cukiernik
Cukiernia i Sklepy Spożywcze Grażyna Roza-Górna - 2017-04-25 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PIELĘGNIARKA - ASYSTA LEKARZA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ - od 2 000 PLN

praca w charakterze asysta chirurga stomatologicznego, praca z zespołem lekarzy i personelem średniego szczebla
MEDYCYNA SPECJALISTYCZNA Sławomir Suchar - 2017-07-21 - Zambrów (podlaskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

Przygotowywanie surowców i półproduktów do produkcji wyrobów cukierniczych.
Przedsiębiorstwo Handlowe BIZON Janusz Skorupa - 2016-11-09 - Płock (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

szkolenie BHP, haccap, obsługa maszyn i urzadzeń do produkcji ciast i ciasek, obsługa maszyn i urzadzeń do pakowania ciast i ciasteczek, produkcja udekorowanie ciast i ciastek, dbanie o porządek na hali i otoczeniu zakładu
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Świętajno (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - 2 775 - 4 210 PLN

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się: - produkcją wszelkiegrodzaju wyrobów cukierniczych np. ciast, ciastek, tortów, zgodnie zrecepturami.Umiejętności i uprawnienia: Osoba z doświadczenie lub osoba do przyuczeniaDodatkowe wymagania: dyspozycyjność, - gotowość do pracy, Pracodawca oferuje- wynagrodzenie liczone od ogólnej zasady: wynagrodzenie zasadnicze brutto 2 000 zł plus premia za 100% obecność w pracy netto 200 zł, plus premia uzależniona od wskaźników jakości netto od 335 zł do 1335 zł plus premia za staż pracy, - umowa o pracę, - praca w systemie zmianowym po 8-godzin, - możliwość rozwoju zawodowego, - możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień, - pakiet prywatnej opieki medycznej, - zniżki dla pracowników na wybrany asortyment firmowy, -ubezpieczenie grupowe, - możliwość zakwaterowania możliwość zwrotu kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km.
PRZEDSIĘBIORSTWO PIEKARSKO-CUKIERNICZE MACHELA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-03 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 3 400 PLN

odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu, zarządzanie zespołem pracowników, zarządzanie asortymentem, budowanie pozytywnego wizerunku, dbanie o wystrój sklepu zgodnie z zasadami firmy
EURO-NET SP. Z O.O. - 2016-07-06 - Zambrów (podlaskie)

CUKIERNIK - od 4 000 PLN

wypiek ciast
Piekarnia-Cukiernia Teresa Górlikowska - 2017-07-10 - Lębork (pomorskie)

CUKIERNIK - od 2 400 PLN

-dbanie o należyte przechowywanie produktów,-znajomość proporcji tworzenia wyrobów kulinarnych,-znajomośc różnorodnych przepisów dostosowanych do różnych okazji i wymagań klientów,-produkcja wszelkiego rodzaju ciast, ciasteczek, tortów, deserów, pieczywa cukierniczego
GRAŻYNA TOMCZAK - 2016-10-21 - Warchały (warmińsko-mazurskie)

Wypiek ciast
PIEKARNIA I CUKIERNIA WALKOWIAK S.C. - 2016-05-17 - Koło (wielkopolskie)

Wypiek pieczywa
FIRMA USŁUGOWO - PRODUKCYJNA ARKADIUSZ PŁOSKI - 2015-12-18 - Kąsinowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

prace ogólnobudowlane - brukarskie
kontakt przez OHP - 2017-06-06 - Zambrów (podlaskie)

CUKIERNIK - 1 850 - 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe-cukiernik, doświadczenie. Kontakt z pracodawcą osobisty oraz telefoniczny.
CUKIERNIA U JANUSZA SC KAROL, ŁUKASZ CIECIOR - 2016-01-18 - Rybnik (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych, analizowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych, wykonywanie okresowych przeglądów maszyn, dbanie o prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL" GRAJEWO - 2017-06-29 - Zambrów (podlaskie)

produkcja wyrobów cukierniczych; produkcja towarów, ciast i ciastek
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wschowa (lubuskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

prace cukiernicze, produkcja ciast świeżych
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - od 3 500 PLN

Wyrób i wypiek wyrobów ciastkarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

CUKIERNIK - od 1 750 PLN

obsługa pieca
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Przysucha (mazowieckie)

CUKIERNIK - 3 000 - 3 500 PLN

Produkcja ciast i innych wypieków dla potrzeb hoteli.Miejsce pracy: Łódź, Hotel Ambasador.
CEGAL SP.J HOTEL AMBASADOR - 2017-10-02 - Łódź (łódzkie)

FIRMA USŁUGOWO - PRODUKCYJNA ARKADIUSZ PŁOSKI - 2015-11-18 - Kąsinowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

nadzór nad prawidłowym obiegeim korespondecji i dokmuentacji wewnętrznej, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie i redagowanie dokumentów i pism, koordynowanie zaopatrzenia biura, bieżące prace administracyjne, telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami firmy, przyjmowanie interesantów i udzielanie im ogólnych informacji
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Zambrów (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

rozładunek towarów,prace malarsko-szpachlarskie,przygotowanie podłoża i ukłądanie kafli.
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Nowy Laskowiec (podlaskie)

CUKIERNIK - od 3 000 PLN

wypiek i produkcja ciast drożdżowych zgodnie z wytycznymi firmy
Piekarnia SEBASTIAN Sebastian Samsel - 2017-02-13 - Sztutowo (pomorskie)