Praca CUKIERNIK Szczebrzeszyn Piekarnia DABO sc Dereń Dariusz

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wypiek wyrobów cukierniczych.

Data publikacji: 2016-04-12

Lokalizacja: Szczebrzeszyn (lubelskie)

Pracodawca: Piekarnia DABO sc Dereń Dariusz

Zamojska 97, 22-460 Szczebrzeszyn, powiat: zamojski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczebrzeszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zamojski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczebrzeszyn

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umięjętności cukiernicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie.

Nazwa pracodawcy: Piekarnia DABO sc Dereń Dariusz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: zamojski

Gmina pracodawcy: Szczebrzeszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczebrzeszyn

Ulica pracodawcy: Zamojska

Numer budynku pracodawcy: 97

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.04.2016