Praca CUKIERNIK Rzędziszowice Zakład Cukierniczy Mariusz Pycyk

55-106 Rzędziszowice 27 c, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wypiek serników, ciast. JEDNA ZMIANA, UMOWA NA CZAS OKREŚLONY, WYNAGRODZENIE 18 ZŁ BRUTTO/GODZ.kontakt z pracodawcą 71 398 79 74 lub 691 50 76 79

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzędziszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zawonia

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 18 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie na stanowisku

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wykształcenie zawodowe,

Nazwa pracodawcy: Zakład Cukierniczy Mariusz Pycyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Zawonia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzędziszowice

Numer budynku pracodawcy: 27 c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*