Praca CUKIERNIK ( PO WER II) Ostrów Wielkopolski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - przygotowanie produktów, odważanie składników, mieszanie surowców, obieranie i przygotowywanie owoców, obsługa maszyn i urządzeń, przygotowywanie polewy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK ( PO WER II)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy