Praca CUKIERNIK Ostrów Wielkopolski kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: wykształcenie zawodowe o kierunku cukiernik,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

MURARZ - od 1 850 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 1 750 PLN

Praca w magazynie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chorzów (śląskie)

BRUKARZ-KAMIENIARSKI K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 1 850 PLN

Drukowanie kart katalogowych, produkcyjnych, informacyjnych, gwarancyjnych, przestawianie maszyn szwalniczych w zależności od produkcji, przygotowanie maszyn do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 2 000 PLN

ochrona terenu zakładu
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Ruda Śląska (śląskie)

ELEKTROMONTER - do 1 500 PLN

Prefabrykacja i sterowanie szaf i rozdzielni elektrycznych, montaż firan kablowych. Wymagania co do wykształcenia i stażu z uwagi na obsługę skomplikowanej automatyki przy sterowaniu maszyn o wysokim poziomie zaawansowania technicznego. Miejsce pracy:Wrocław Kontakt z pracodawca telefonicznyOferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gniezno (wielkopolskie)

REFERENT DS. ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zarządzanie projektami R&D i ich sprawaozdawczością, poznanie zasad ofertowania i mprzygotowania produkcji zamówień specjalnych, tworzenie, udostepnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Bolesławiec (dolnośląskie)

TECHNOLOG - PROGRAMISTA / OPERATOR MASZYN CNC - od 3 493,16 PLN

praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY (RPO) - 997,4 PLN

Obsługa klientów biura podróży, odpowiadanie na zapytania klientów, wyszukiwanie i prezentowanie ofert, obsługa sprzętów biurowych, obsługa systemów rezerwacyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gdynia (pomorskie)

833S OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO - od 1 850 PLN

obsługa żurawia wieżowego
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)

KASJER, SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obługa klientów, składanie zamówień, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Puck (pomorskie)

SPRZĄTACZ - od 13 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ PO REMONTACH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3M, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 2 000 PLN

Prace przy maszynie, pakowanie wyrobów gotowych. Zapewniony bezpłatny dowóz na trasie Piła- Ujście.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Ujście (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 220 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR PRODUKCJI - od 1 980 PLN

Praca na lini produkcyjnej, wynagrodzenie 1980+350 zł brutto premii
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Dylaki (opolskie)

REFERENT DO SPRAW PERSONALNYCH - 997,4 PLN

sporządzanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Zambrów (podlaskie)

POMOC KUCHENNA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, mycie naczyń.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

obsługa oprogramowania
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Kolnik (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wag programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Trzcianka (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc w pracy nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Grójec (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PASZ / (SPŁAWIKÓW) - od 1 850 PLN

zgodnie z progamem i zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Białobrzegi (mazowieckie)

MŁYNARZ - od 1 850 PLN

w/d stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Lipsko (mazowieckie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0541)/PPHU OPAK - MET - 997,4 PLN

nauka techniki malowania proszkowego; przygotowywanie detali do malowania; wspomaganie prac lakierni; wykonywanie prostych operacji lakierowania proszkowego
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków(kuchnia indyjska), obróbka wstępna surowców, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Mroków (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie produktu do obróbki termicznej, mechanicznej, przyrządzanie posiłków, obsługa naczyń i urządzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Gołębiów (mazowieckie)