Praca CUKIERNIK Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dekorowanie tortów artystyczych, pierników zdobionych lukrem, wykonywnaie kwiatów z pasty cukrowej

Data publikacji: 2016-09-09

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
dekorowanie tortów artystyczych, pierników zdobionych lukrem, wykonywnaie kwiatów z pasty cukrowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Data zakończenia pracy: 30.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność dekorowania tortów artystycznych, pierników, artystycznych kwiatów

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w barze
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Nieborów (łódzkie)

MURARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR OBRÓBKI SKRAWANIEM - 2 000 - 3 000 PLN

obróbka metali na maszynach CNC
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Brzezinka (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe,pielenie chodników, odkrzaczanie dróg
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wilczęta (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymywanie czystości i porządku wokół budynku firmy, koszenie, grabienie, pielęgnacja nasadzeń, utrzymywanie w czystości parkingu
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Ławki (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - MENAGER - 997,4 PLN

pozyskiwanie nowych i obsluga aktualnych klientów, sprzedaż towarów, przyjecie towaru, sporzadzanie dokumentu wywozowego TAX-FREE, SAD
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Biała Podlaska (lubelskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zawiercie (śląskie)

OPERATOR MASZYNY (DO PRZYUCZENIA) - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Dobrzyca (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

STAZ
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 760 PLN

Sprzątanie terenu szkoły.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 2 000 PLN

transport towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek, rozładunek towarów, wykonywanie drobnych napraw w trasie
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Toczyska (lubelskie)

TECHNIK SERWISANT - od 2 000 PLN

serwisowanie i naprawa maszyn poligraficznych drukujących i biurowych, wymiana i dostarczanie części zamiennych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zgierz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Rozkładanie towaru, sporządzanie paczek do wysyłki.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa samochodów osobowych i dostawczych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Mysłowice (śląskie)

ADMINISTRATOR - od 3 100 PLN

prowadzenie i nadzorowanie całokształtu spraw w zakresie administrowania zasobami mieszkaniowymi i terenowymi
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ruczaj-Zaborze" - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

KRAWIEC - od 13 PLN

umiejętność obsługi maszyn, umiejętność szycia materiałów od podstaw w całości,. Ważne aby osoba zatrudniona posiadala umiejetnosć szycia szczególnie eleganckich koszul i bluzek. Umiejętnosć obsługi overlocka. Wymagane doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku. Samodzielny dojazd do zakładu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Józefów (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE - 997,4 PLN

praca przy komputerze w programach Office, Mega CAD, AUTO CAD, RM-WIM, pomiary w terenie.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Zamość (lubelskie)

FLIZIARZ - od 1 850 PLN

Praca przy wykończeniach nowych wnętrz na terenie Krakowa (ew. okolic) wg zleceń
PAGACZ DESIGN - JACEK PAGACZ - 2016-02-09 - Kraków (małopolskie)

849U - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PODATKÓW - od 8 000 PLN

Sporządzanie raportów zgodności podatkowej między firmą a kontraktorami mającymi siedzibę w Brazylii (wymagany język portugalski).
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MYJNI - do 1 850 PLN

kosmetyka aut
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zgorzelec (dolnośląskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - od 2 000 PLN

Ręczne rysowanie i szkicowanie elementów przyrody, zwierząt na drzewie.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wyszków Śląski (opolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotoywanie posilków w restruracji
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)