Praca CUKIERNIK Kowalew Cukiernictwo Piekarstwo Tomasz,Grażyna ,Jan Vogt

Cegielniana 5, 63-300 Kowalew, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: zgodnie z charakterystyką pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kowalew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pleszewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pleszew

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Cukiernictwo Piekarstwo Tomasz,Grażyna ,Jan Vogt

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pleszewski

Gmina pracodawcy: Pleszew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kowalew

Ulica pracodawcy: Cegielniana

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

zapoznanie z systemem produkcyjnym wyrobów półsłodkich i słodkich wg stosowanych technologii, zapoznanie sie z maszynami do wyrobu ciast, formowania ciast i innymi maszynami i urządzeniami używanymi w Piekarni, zapoznanie się z towarami do produkcji wyrobów półsłodkich i słodkich wg stosowanych receptur, zapoznanie się z produkcją ciast wg stosowanych procedur, segregowanie wyrobów piekarniczych i cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Dębno (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA (DZIAŁ BUDOWLANY, DEKORACJI LUB OGRÓD) - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Pleszew (wielkopolskie)

SZLIFIERZ LUB OSOBA DO PRZYUCZENIA - od 1 850 PLN

PPHU INSTAL CHEMIK - 2016-10-03 - Kowalew (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 4 000 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
PW Auto Centrum RYSTAL Ryszard Kujawski - 2016-08-01 - Pleszew (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Zgodnie z charakterystyką pracy
EUROGAS EKO Małgorzata Furmankiewicz - 2016-08-30 - Dobra Nadzieja (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

PPHU Instal Chemik Pleszew J.Rauhut - 2015-12-16 - Pleszew (wielkopolskie)

Wypiek drożdżówek, ciast, dekoracja wypieków, dbanie o porządek w miejscu pracy.
GT SOBALA Sp. z o.o. - 2016-08-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

CUKIERNIK - 2 500 - 3 000 PLN

w/g potrzeb
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy PODHALE Joanna Kranc - 2016-08-24 - Kielce (świętokrzyskie)

wykształcenie średnie, doświadczenie min. rok
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

cukiernik
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Recz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

HANDEL USŁUGI TRANSPORT S.C. - 2016-12-09 - Ludwina (wielkopolskie)

SPAWACZ LUB OSOBA DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

PPHU MAR METPOL Pleszew - 2016-03-01 - Dobra Nadzieja (wielkopolskie)

Praca na stanowisku cukiernika
Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w Rypinie - 2016-01-11 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Zakład Krawiecki Andrzej Nowicki Pleszew - 2016-11-07 - Pleszew (wielkopolskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

- ocena przydatności surowców oraz przygotowanie ich do produkcji,- mieszanie surowców (zgodnie z recepturami) w zależności od rodzaju ciast oraz ich wyrabianie,- przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np .kremów, polew, galaretek, owoców, ponczów- formowanie i wypiek ciast, ciasteczek, tortów itp.,- przekładanie i nadziewanie różnymi masami, wykańczanie, dekorowanie,- utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Gorlice (małopolskie)

czynności produkcyjno-technologiczne związane z wypiekiem ciast i ciastek przy użyciu specjalnych maszyn oraz urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Ustroń (śląskie)

CUKIERNIK - od 170 NOK

Wykonywanie pracy cukiernika oraz ogólnych prac w piekarni.Wymagania pracodawcy:- Preferowane osoby po przebytych szkoleniach, z certyfikatami jako cukiernik- Jeśli kandydat nie posiada certyfikatów świadczących o przebytym szkoleniu jako cukiernik wówczas niezbędne jest posiadanie długiego doświadczenia w zawodzie.Wymagane doświadczenie z ciastami kremowymi oraz z marcepanem.- Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego lub szwedzkiego lub duńskiego.Po rozpoczęciu pracy należy podjąć się nauki jęz. norweskiego- Preferowane jest posiadanie prawo jazdy kat. B- Motywacja do ciągłego utrzymywania czystości, higieny i porządku w miejscu pracy.
Vik Dampbakeri og Konditor - 2016-10-05 - Norwegia (Norwegia)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Piekarnia U Bogdana Muszalscy - 2016-09-16 - Krzywosądów (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI I KOPARKI - od 2 500 PLN

EKO - JERZ Natalia Jerz - 2016-10-24 - Sowina Błotna (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z charaterystyką pracy
PHUB AND BUD Banaszak Andrzej - 2016-12-01 - Pleszew (wielkopolskie)

SPAWACZ LUB OSOBA DO PRZYUCZENIA - od 1 750 PLN

PPHU Instal Chemik Pleszew J.Rauhut - 2015-12-01 - Pleszew (wielkopolskie)

Przygotowanie ciasta do pieczenia, pieczenie placków, zdobienie tortówWYMAGANIA: wykkształcenie zawodowe, 6 mies. doświadczenie zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF. 604 514 029
Wyrób i Sprzedaż Wafli Krystyna Mulawa - 2016-10-07 - Widna Góra (podkarpackie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

PPHU PŁOTY KUTE, BRAMY, BALUSTRADY SZÓST-STAL G. Szóstak - 2016-05-24 - Pleszew (wielkopolskie)

AND BUD Sp. z o.o - 2016-02-23 - Pleszew (wielkopolskie)

OSOBA DO WYKAŃCZANIA KOTŁÓW C.O. - od 1 850 PLN

PPHU TOMI Tomasz Wielicki - 2016-09-15 - Pleszew (wielkopolskie)

CUKIERNIK - od 2 488,41 PLN

produkcja art. cukierniczych
Zakład Piekarniczo - Cukierniczy, Handel Andrzej Ścigała - 2016-11-16 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

pobieranie materiałów z magazynu, produkcja, wypiekanie i dekorowanie wypieków
"CUKIERNIA GACHOWSKI" JACEK JAKUBOWSKI - 2016-05-17 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Samodzielne przygotowywanie i wypiek wyrobów cukierniczych.
J.Z.S. Nyczaj - PPHU Piekarnia-Cukiernia - 2016-03-10 - Głowno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

ZGODNIE Z CHARAKTERYSTYKĄ PARCY
CCC SA POLKOWICE - 2016-06-17 - Pleszew (wielkopolskie)