Praca CUKIERNIK Kępno Piekarnia-Cukiernia s.c. Z. T. M. Jeziorny i M. Kopacka

Poznańska 22, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie i produkcja wyrobów cukierniczych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: cukiernik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Cukiernik* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Piekarnia-Cukiernia s.c. Z. T. M. Jeziorny i M. Kopacka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*