Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Starachowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia energetyczne do 1 kV

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Radomska 76, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Radomska

Numer budynku pracodawcy: 76

Profil działalności pracodawcy: produkcja zabudowy na samochody

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TAPICER DPC ALG - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach tapicerskich
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wągrowiec (wielkopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

praca stolarza
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Lubawka (dolnośląskie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Skarszewy (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ TARTACZNYCH - od 2 000 PLN

Obsługa tartaku, wielopiły.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Tuchów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - SPEDYTOR - od 2 150 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Cygów (mazowieckie)

BARMAN - od 1 850 PLN

sprzedaż opon oraz przygotowanie posiłków i napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Piła (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gołębiów (mazowieckie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Damasławek (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa orazkontakt z klientami ukraińskimi
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK DO PRODUKCJI MEBLI - od 2 000 PLN

montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ODLEWNIK - do 14,26 PLN

Wykształcenie podstawowe; umiejętność obsługi linii odlewniczych; obsługa maszyn do rozładunku wyrobów ceramicznych; min. 8 m-cy doświadczenia; obróbka produktów; załadunek sztuk do dalszego etapu produkcji wyrobów sanitarnych; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO - od 1 850 PLN

nauka języka niemieckiego w szkole językowej
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Niekłań Wielki (świętokrzyskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

staz
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Oława (dolnośląskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

Referent ds. turystykistaż w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nowa Dęba (podkarpackie)

KRAWCOWA-SZWACZKA - od 1 750 PLN

Szycie konfekcji technicznej (np. wózki). Praca na maszynach typu Textima, Overlook, lamownik. Godziny pracy 6-14.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

obsługa urządzen biurowychkserowanie dokumentowsporządzanie projektów pismobsługa interesantówsporzadzanie analiz i rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

usługi opiekuńcze nas osobami nad osobami starszymi
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Wieluń (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami i regulaminami, przechowywanie surowców, półproduktów i wyrobów spożywczych, utrzymywanie w czystości naczyń, narzędzi oraz sprzętu używanego w kuchni, utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych i zaplecza, przygotowywanie półproduktów, obróbka artykułów spożywczych, pomoc przy przygotowywaniu posiłków, przestrzeganie zasad bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Obsługa klienta stacji paliw, dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Płock (mazowieckie)

SPAWACZ - od 1 860 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ - od 14,6 PLN

spawanie elementów ogrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Zławieś Mała (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie odpadów na linii
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Toniszewo (wielkopolskie)

PRACOWNIK LEŚNY- SZKÓŁKA - od 1 850 PLN

plewienie, sadzenie, przygotowywanie, żelowanie, prace leśne
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kierżno (dolnośląskie)

47U (SKARYSZEW), SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Skaryszew (mazowieckie)