Praca CUKIERNIK Jawor Piekarnia "Na Złotym Rogu" W. Obrębowski

Staromiejska 12, 59-400 Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wg zawodu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 4 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jawor

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jaworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jawor

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 4 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Piekarnia "Na Złotym Rogu" W. Obrębowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Strzegomska 7, 59-400 Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jaworski

Gmina pracodawcy: Jawor

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jawor

Ulica pracodawcy: Strzegomska

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Produkcja pieczywa i wyrobów cukierniczych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

KOnserwacja, melioracje i prace porządkowe na ciekach wodnych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Męcinka (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 2 200 PLN

produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych( ciast i ich dekorowanie)
ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY L. KOSAKOWSKI, G. KARWOWSKI SP.J. - 2016-12-14 - Piątnica Poduchowna (podlaskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Sady Dolne (dolnośląskie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Pomoc przy wycince drzew, pomoc przy sprzątaniu terenu, sadzenie, koszenie, przygotowanie do upraw
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Bolków (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

pomocnik cukiernika
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Dąbrówka (mazowieckie)

CUKIERNIK - 2 770 - 4 200 PLN

- Wyrób pączków.- Wynagrodzenie: 2770 do 4200 zł/brutto + premia, do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjne. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca na dwie zmiany w godzinach: 4:00-12:00, 12:00-20:00. Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat w wyrobie pączków. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 512-746-699) w godzinach: 8:00-21:00.
TRADYCYJNA PĄCZKARNIA BARTŁOMIEJ SŁOWIK - 2017-01-30 - Katowice (śląskie)

PPHU Stanisław Dmowski - 2016-04-22 - Białystok (podlaskie)

CUKIERNIK - od 2 800 PLN

Przygotowywanie i wypiek pieczywa deserowego
Cukiernia "DAWI" - 2016-10-28 - Szamotuły (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Paszowice (dolnośląskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

przygotowanie różnego rodzaju ciast,zrobienie i dekorowanie ciast i ciasteczek.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łomża (podlaskie)

CUKIERNIK - do 2 000 PLN

Obsługa maszyny tartoletki i wypieku korpusów.
CUKIERNIA ,,MAŁGOSIA ,, JADWIGA ROGUSKA - 2017-02-02 - Radzymin (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

Obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Paszowice (dolnośląskie)

dekoracja tortów, produkcja wyrobów cukierniczych
Piekarnia "Krzyś" - Jacek Piersa - 2015-12-07 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

typowe obowiązki cukiernika
Cukiernia "DAWI" - 2016-07-07 - Szamotuły (wielkopolskie)

PILARZ - od 2 000 PLN

obsługa pił w lesie
Usługi Leśne Iwona Ajzenbau - 2016-10-12 - Bolków (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - 2 000 - 3 000 PLN

Przeróbka i sortowanie łupka szarogłazowego
PPHU MI-GRO GRANIT SNOCH MIROSŁAW - 2016-09-26 - Mściwojów (dolnośląskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Bolków (dolnośląskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Obsługa programów komputerowych, tworzenie stron www, obsługa sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jawor (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 3 000 PLN

Obsługa pieca do wypieków, przygotowywanie ciasta, wykończenie ciast
Piekarnia-Cukiernia Skup i Sprz. Art. Spoż. Noculak - 2017-01-30 - Kępno (wielkopolskie)

SPAWACZ /ŚLUSARZ - od 13 PLN

spawanie metodą MIG-MAG, umiejętność czytania rysunku technicznego
Metal - Jawor Sp. z o.o. - 2015-11-26 - Jawor (dolnośląskie)

KELNER - od 2 775 PLN

obsługa klienta, pomoc przy organizowaniu imprez okolicznościowych, dbanie o porządek na stanowisku pracy
P.P.H.U " KAMELEON" Izabela Podhorska - 2016-04-20 - Jawor (dolnośląskie)

wykonywanie różnego rodzaju ciast i ciasteczek
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dobczyce (małopolskie)

CUKIERNIK - od 3 300 PLN

Wyrób i wypiek ciast.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ścinawa Mała (opolskie)

CUKIERNIK - od 2 400 PLN

Wyrób i wypiek ciast, ciastek, pieczywa słodkiego.
Zakład Piekarniczo Cukierniczy. L. Kosakowski G. Karwowski Spółka Jawna - 2016-07-06 - Piątnica Poduchowna (podlaskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykaszanie i czyszczenie rowów w okolicach Jawora
Inwestycje Sp.z o.o. - 2016-04-08 - Jawor (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bolków (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN ROZLEWNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa i nazdorowanie maszyn rozlewniczych, nadzorowanie maszyn do zamykania butelek, etykietarek i urządzeń do paletyzacji, utrzymywanie czystości na hali produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jawor (dolnośląskie)

Prace związane z produkcją wyrobów cukierniczych.
Szweda Piotr PIEKARNICTWO - 2016-05-25 - Rogów (śląskie)