Praca CIĘŚLA,ZBROJARZ Olsztyn Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane ROMBUD Sp. z o.o.

Lubelska 37C, 10-408 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prace jako cieśla lub jako zbrojarz na budowie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Akordowy

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIĘŚLA,ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód:
pozostali robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 02.07.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Zbrojarz (wymagany staż - lata: 3)

Wymagany zawody dla kandydatów: Cieśla* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane ROMBUD Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 37C

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie