Praca CIEŚLA/ZBROJARZ Kielce mBUD sp. z o.o.

Miejsce pracy:
25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
wg stanowiskaosobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym 602-641-292 w godz. 08:00-15:00

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA/ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: pomocniczy robotnik budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 5 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: umiejętności ogólnobudowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie zawodowe, dokładność, samodzielność, chęć do pracy,

Nazwa pracodawcy: mBUD sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Dębowa 9, 26-015 Pierzchnica, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym 602-641-292 w godz. 08:00-15:00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 08:00-15:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Pierzchnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pierzchnica

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik budowlany