Praca CIEŚLA SZALUNKOWY Bieńkówka Sałapat Anna Usługi Ogólno-Budowlane

Miejsce pracy:
34-212 Bieńkówka 538, powiat: suski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Cieśla szalunkowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bieńkówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: suski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Budzów

Zawód: cieśla szalunkowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętności cieśli szalunkowego.

Nazwa pracodawcy: Sałapat Anna Usługi Ogólno-Budowlane

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: suski

Gmina pracodawcy: Budzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bieńkówka

Numer budynku pracodawcy: 538

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla szalunkowy

Podobne oferty pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

Jaz-Bud Sp. z o.o. - 2016-07-12 - Białystok (podlaskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - 12 - 16 PLN

prace ciesielskie, betoniarskie na budowie
MAR-BUD Budownictwo Sp. z o.o. - 2016-01-15 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT B/ MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Dowóz posiłków do klienta, prowadzenie magazynu
Beskidzka Spółdzielnia Socjalna - 2017-04-21 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca - obsługa klientów
Głuszek Paweł Firma Usługowo - Handlowa - 2016-07-01 - Stryszawa (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

prace związane z przygotowaniem, rozbiórką i montażem szalunków systemowych oraz tradycyjnych na podstawie rysunków technicznych
Budowa.pl Sylwester Kossak - 2017-03-14 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - 12,5 - 15 PLN

wykonywanie prac ciesielskich na budowach prowadzonych przez przedsiębiorstwo
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE STRYKOWSKI SPÓŁKA Z O .O, SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-02 - Radzimów Dolny (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 500 PLN

Praca na koparce, pomoc na budowie
ADAMEK KRZYSZTOF USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - 2017-02-22 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

montaż i demontaż szalunków, przygotowanie konstrukcji szalunkowych, dobór rodzaju drewna, obsługa narzędzi, urządzeń do prac ciesielskich
MAR-ROM M.JANISZEK I WSPÓLNICY. - 2016-09-22 - Dobrut (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 20,2 EUR

Poszukiwani są doświadczeni cieśle szalunkowi umiejący pracować przy tradycyjnych szalunkach oraz systemem Peri lub Doka.Wymagania pracodawcy:- wymagane min. 3-lata doświadczenia jako cieśla,- doświadczenie w pracy z systemem Peri lub Doka,- kwalifikacje pracownika są bardziej ważne dla pracodawcy niż znajomość jęz. angielskiego,- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub norweskiego,- wiedza w zakresie pracy ze stalą/żelazem,- umiejętność czytania rysunków technicznych,- punktualność i niezawodność
Skuteviken Personell AS - 2016-12-08 - Norwegia (Norwegia)

SPECJALISTA DS.PŁAC - 3 000 - 3 500 PLN

specjalista ds.płac -obsługa płacowa pracowników firmy,naliczanie wynagrodzeń,sporządzanie zgłoszeń i deklaracji:ZUS,PIT,GUS,współpraca z ZUS,GUS,US,przygotowanie raportów
"VALVEX" S.A. - 2016-03-01 - Jordanów (małopolskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

Referent ds. sprzedaży
"FABIOS" FABRYKA OSŁONEK BIAŁKOWYCH - 2016-08-11 - Białka (małopolskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 12,89 EUR

– deskowanie na podstawie znanych metod szalowania (Doka, Peri, Framax, Hünebeck, etc),- stawianie szalunków według planów.
MSE Personalservice AG - 2015-02-20 - Austria (Austria)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - 2 000 - 2 500 PLN

Specjalista do spraw eksportu
"VALVEX" S.A. - 2016-04-26 - Jordanów (małopolskie)

KIEROWCA KAT B. - od 3 000 PLN

Kierowca kat B.
"DELTA" FIRMA DOROTA SZMIDT - 2016-05-13 - Białka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

sprzedawca w markecie budowlanym
"ALZBIG" FIRMA ZBIGNIEW SPYRKA - 2016-09-09 - Zawoja (małopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 6 000 PLN

Kierowca kat. C+E
"BESKIDUS" Sp.z o.o. - 2015-11-23 - Zembrzyce (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
"DREMAR" J. M. KUKLA spółka jawna - 2016-09-01 - Zawoja (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY, LAKIERNIK - od 1 850 PLN

przygotowanie samochodu do lakierowania
"AUTO-MAR" Mariusz Marek - 2016-06-22 - Skawica (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Magazynier
"DREWEKS" FPHU ANTOSIAK JÓZEF - 2016-05-12 - Maków Podhalański (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - ROBOTNIK GOSPODARCZY OFPR/17/1214 - 3 000 - 3 500 PLN

Prace ogólnobudowlane, pomoc na budowie. Praca przede wszystkim na terenie powiatu limanowskiego. Pracodawca realizuje zlecenia na terenie Rabki Zdroju oraz powiatu suskiego. W przypadku pracy na tym terenie pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy.
KONIOR Konior Grzegrz - 2017-05-02 - Skawica (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- PRODUKCJA PALET - od 1 850 PLN

Pracownik fizyczny- produkcja palet
KOSEK STANISŁAW FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA - 2016-05-05 - Juszczyn (małopolskie)

SPRZEDAWCA- KASJER - od 11 PLN

Sprzedawca- kasjer
"TESCO" Polska Sp. z o.o. - 2015-12-08 - Maków Podhalański (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 3 000 - 5 000 PLN

Mechanik samochodów ciężarowych
"TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW - 2017-03-24 - Juszczyn (małopolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 2 000 PLN

pracownik placowy(sztaplowanie desek, zbijanie dachów, sprzątanie placu składowego)
"SPÓLNOTA" DRZEWNA SP-NIA PRACY - 2017-04-24 - Białka (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wprowadzanie faktur, rejestrowanie dokumentów, pozostałe prace biurowe
"TRAK-DREW"S.C. Krystyna Gałka i Damian Gałka - 2016-01-25 - Bystra (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - PALACZ - od 1 850 PLN

Palenie w piecach drewno/węgiel, prace porządkowe i gospodarcze (naprawa bieżących usterek).
"MARKOWE SZCZAWINY" Schronisko Górskie PTTK Izabela i Katarzyna Hudziak s.c. - 2016-03-01 - Zawoja (małopolskie)