Praca CIEŚLA/ POMOCNIK CIEŚLI Rydzyna Maciej Ratajewski Zakład Stolarki Budowlanej

Stanowisko: CIEŚLA/ POMOCNIK CIEŚLI

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: przygotowanie i stawianie kondtrukcji drewnianej; obsługa maszyn ciesielskich, konserwacja drewna

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Rydzyna (wielkopolskie)

Pracodawca: Maciej Ratajewski Zakład Stolarki Budowlanej

Józefa Poniatowskiego 21, 64-130 Rydzyna, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie i stawianie kondtrukcji drewnianej; obsługa maszyn ciesielskich, konserwacja drewna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CIEŚLA/ POMOCNIK CIEŚLI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rydzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leszczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rydzyna

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie; umiejętność obsługi maszyn ciesielskich, stolarskich

Nazwa pracodawcy: Maciej Ratajewski Zakład Stolarki Budowlanej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: leszczyński

Gmina pracodawcy: Rydzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rydzyna

Ulica pracodawcy: Józefa Poniatowskiego

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*