Praca CIEŚLA Lewin Kłodzki Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Piotr Lis

Chopina 12, 57-350 Lewin Kłodzki, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie więźby dachowej i układanie pokrycia i innych elementów dachowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lewin Kłodzki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lewin Kłodzki

Zawód: cieśla*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali cieśle i stolarze budowlani (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Nazwa pracodawcy: Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Piotr Lis

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: uprawnienia czeladnicze

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Lewin Kłodzki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lewin Kłodzki

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY - 2 310 - 2 730 PLN

dekretowanie i księgowanie faktur VAT i rachunków od dostawców, rozliczanie magazynów, zaliczek, delegacji.Wymagane doświadczenie zawodowe
Samodzielny Publiczny ZOZ Sanatorium"Bristol"Ministerstwa Spraw Wewn. i Admin. - 2017-01-30 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

CIEŚLA - do 925 PLN

Wykonywanie, konserwacja, naprawa i rozbieranie konstrukcji drewnianych z okrąglaków i tarcicy, wykonywanie napraw ciesielskich i stolarskich, urządzeń, mebli i części drewnianych, przygotowywanie elementów konstrukcji ciesielskiej do montowania.GIELDA PRACY: 02/03/2016 godz. 10.00 pokoj 216
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Królewiec (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKI - od 1 850 PLN

ogólny zakres prac fryzjerskich
Kaszkowiak - Krupska Iwona Fryzjerstwo - 2016-06-14 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - od 1 750 PLN

nauczyciel naczania poczatkowego od 2 klasy szkoły podstawowej
ZESPÓŁ EDUKACYJNY WŁODOWICE - 2016-07-13 - Włodowice (dolnośląskie)

SZWACZ - od 1 850 PLN

szycie obuwia tekstylnego
"ŻEL-BUT" SPÓŁKA CYWILNA - 2016-07-21 - Żelazno (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

dekarz. Praca na terenie woj. śląskiego i opolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Zabrze (śląskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Dbanie o czystość hotelu.
Hotele Sanssouci Dauc Sp. z o.o. - 2017-03-09 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 000 PLN

Kontakt z gośćmi MedicalSensus Sanatorium Polanica i budowaniepozytywnego wizerunku; Obsługa recepcji (rozmowy telefoniczne ibezpośrednie, przekierowania do odpowiednich osób, rezerwacjee-mailowe, telefoniczne, potwierdzenia, rozliczanie, wystawianiefaktur itp.Umiejętności i uprawnienia: Dobra znajomość obsługi MS Office oraz sprzętu biurowego; Otwartość, energia i motywacja do pracy; Wysoka kultura osobista.Dodatkowe wymagania: znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
ASKMED Sp. z o.o.- Sanatorium Polanica - 2016-05-12 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KUCHARZ - 1 850 - 2 000 PLN

przygotowywanie i wydawanie potraw według zamówienia, dbanie oporządek na stanowisku pracy i pomieszczeniach.Wymagana komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
"SOLEY-ARECA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-16 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie i pozostałe usługi fryzjerskie
GRAŻYNA PAHL "EFEKT" SALON FRYZJERSKI PAHL GRAŻYNA - 2016-04-05 - Kłodzko (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY W PRZEDSZKOLU - 2 000 - 3 000 PLN

Praca z dziećmi z orzeczeniem o kształceniu specjalnym Umiejętności i uprawnienia: Dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna, wyższe studia magisterskie w zakresie pedagogiki specjalnejDodatkowe wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami; kultura osobista, lojalność, dyscyplina
FUNDACJA MAŁY I DUŻY - 2016-12-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa gości, nakrywanie stołów, sprzątanie sali, mycie naczyń, sporządzenie sałatek.
JAROSŁAW JURKIEWSKI Restauracja "EXpansja" Jarosław Jurkiewski - 2016-07-27 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

Zgodny ze stanowiskiem
BRACIA ARKADIUSZ SKOLMOWSKI - 2015-11-26 - Czachówki (warmińsko-mazurskie)

KELNER - BARMAN - od 2 000 PLN

OBSŁUGA GOŚCI HOTELU PODCZAS POSIŁKÓW, PODAWANIE POSIŁKÓW.
HOTEL MIRJAN KONRAD OLSZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-10-24 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 900 PLN

Obsługa zobiegów fizjoterapeutycznych i kinezyterapii w zakładzie przyrodoleczniczym
SANATORIUM UZDROWISKOWE MALWA KAMEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-11 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

CIEŚLA - do 2 000 PLN

ROBOTY ZWĄZANIE Z SZALOWANEM I BETONOWANIEM WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIEJSCE PRACY ZACHODNIOPOMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, LUBUSKIE
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG HYDROTECHNICZNYCH RUSIECKI ADAM JAREMI RUSIECKI - 2016-09-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 200 PLN

utrzymanie ruchu - dbanie o ciągłość produkcji
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

sporządzanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Kłodzko (dolnośląskie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

SZALOWANIE, ROZSZALOWYWANIE SZALUNKÓW FIRMY DOKA, ZALEWANIE FUNDAMENTÓW, PRACE NA STROPACH
"RADOXIM" Sp. z o. o. - 2016-07-07 - Grębocice (dolnośląskie)

KIEROWCA / PILOT - od 2 000 PLN

Pilotaż pojazdów ponadgabarytowych, prowadzenie kart pilotażu.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kłodzko (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 2 200 PLN

Prace budowlane wg poleceń kierownika budowy na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

prace budowlane
AD-BUD Katarzyna Głowacka - 2017-01-13 - Lębork (pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

szlifowanie za pomocą szlifierek recznych, odbiór odlewów w rynnie, oddzielanie wkładów wlewowych
ManpowerGroup Sp. z o.o. - 2016-11-30 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

Wykonywanie więźby dachowej na terenie budowy.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kłaczkowo (mazowieckie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

cieśla
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Blizne (podkarpackie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 300 PLN

Montaż konstrukcji stalowych,konserwacja, czyszczenie, malowanie
PIOTR KURZYŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "PK-TECH" - 2017-03-30 - Kłodzko (dolnośląskie)