Praca BUFETOWY Drawsko Pomorskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów kawiarnii, wykonywanie raportów kasowych, inwentaryzacja okresowa, zamawianie towarów, obsługa klientów kina oraz wydarzeń organizowanych w kinie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BUFETOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drawsko Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: drawski

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, gastronomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność i otwartość w stosunku do klientów i gości kina, punktualność i odpowiedzialność, książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych - aktualna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: drawski

Gmina pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drawsko Pomorskie

Ulica pracodawcy: Starogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

dystrybucja artykułów rolniczo-ogrodniczych, załadunek,rozładune towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż materiałow budowlanych.Składanie zamówień na brakujące towary, obsługa komputera i kasy fiskalnej. Przyjmowanie towarów na sklepwprowadzanie do systemusubiekt materiałów z faktur zakupu
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Zakrzewo (wielkopolskie)

OPERATOR SUWNICY Z POZIOMU ROBOCZEGO - od 2 300 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-02-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

produkcja cukiernicza
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

obsługa komputera, segregowanie i kompletowanie, sprawdzanie dokumentów księgowych, sprawdzanie zestawień z dokumentami, wprowadzanie dokumentów do rejestru, przygotowywanie dokumentów do ksiegowania
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Utrzymywanie kontaktów biznesowych z klientami firmy, przygotowywanie umów i protokołów, kontakt mailowy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym, wprowadzanie do systemu zadekretowanych dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Brandwica (podkarpackie)

PRACOWNIK DO PRAC ZIEMNYCH W OGRODZIE - do 1 850 PLN

sadzenie, plewienie roślin i kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Hrubieszów (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

pomoc w obsłudze administracyjno-technicznej Wydziału, przygotowywanie korespondencji celem przekazania do doręczeń, pisanie i redagowanie pism urzędowych, pomoc w prowadzeniu rejestrów, pomoc w przygotowaniu dokumentacji celem przekazania do archiwum, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Żuromin (mazowieckie)

SZPACHLARZ - od 13 PLN

PRZYGOTOWYWANIE ŚCIAN DO SZPACHLOWANIA, MONTOWANIE LISTEW WYRÓWNUJĄCYCH, SZPACHLOWANIE WARSTWOWE, SZLIFOWANIE POWIERZCHNIWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B - STAŻ PRACY W ZAWODZIE 2 LATA,
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

sprzątanie holu hotelowego, klatek schodowych, biur, recepcji, wejscia do hotelu, zamawianie środków czystości, mycie okien, dbanie o sprzęt i utrzymywanie go w należytym porządku i czystości, dbanie o ład i porządek;
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

Referent ds. turystykistaż w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Nowa Dęba (podkarpackie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wymiana opon, naprawa ogumienia, sprawdzanie stanu technicznego ogumienia w pojazdach, stała kontrola stanu ogumienia
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Chełm (lubelskie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 2 200 PLN

przygotowanie i montaz elementów do mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Czarnowice (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA ART. KOSMETYCZNYCH - od 1 850 PLN

sprzedaż art. kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Łąkie (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków w barze i ich wydawanie, obrórbka produktów żywnościowych, utrzymanie porządku i czystości w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Dobrzewino (pomorskie)

PRACOWNIK I STOPNIA DS OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO - od 2 000 PLN

ŚWIADCZENIE BEZPŁATNEJ INFORMACJI TURYSTYCZNEJ. GROMADZENIE I AKTUALIZOWANIE BAZ DANYCH O WALORACH TURYSTYCZNYCH I KULTURALNYCH. PROMOWANIE PRODUKTÓW TURYSTYCZNYCH. WSPÓŁPRACOWANIE Z PUNKTAMI INFORMACJI TURYSTYCZNEJ. WSPÓŁPRACOWANIE Z POLSKĄ ORGANIZACJĄ TURYSTYCZNĄ, Z LOKALNYMI ORGANIZACJAMI TURYSTYCZNYMI. UDOSTĘNPNIANIE BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH. POMAGANIE W ORGANIZOWANIU NOCLEGÓW, WYŻYWIENIA I USŁUG PRZEWODNICKICH DLA TURYSTÓW. UCZESTNICZENIE W TARGACH TURYSTYCZNYCH. PROWADZENIE STRONY INTERNETOWEJ.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

- przygotowanie mieszanek betonowych, siatek i szkieletów zbrojenia- wykonywanie elementów betonowych i żelbetonowych w różnych obiektach budowlanych- montowanie i demontowanie form- deskowanie do wykonywania elementów betonowych i żelbetonowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Warszkowo (zachodniopomorskie)

KONSERWATOR - ELEKTRYK - od 1 850 PLN

naprawa stolarki budowlanej, usuwanie usterek elektrycznych, awarii hydraulicznych, naprawa posadzek podłogowych
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Żuromin (mazowieckie)

KLEJARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

klejenie elementów drewnianych we fryzy drzwiowe
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

SAMODZIELNY MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

ref.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kraków (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w obiekcie szpitalnym
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Świętochłowice (śląskie)