Praca BRYGADZISTA Ząbkowice Śląskie ZUMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Waryńskiego 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
ORGANIZOWANIE I KOORDYNOWANIE PRACY PODLEGŁEGO ZESPOŁU. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA JAKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ WYKONANYCH ZADAŃ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 6 00 - 14 0014 00 - 22 00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód:
monter aparatury rozdzielczej i kontrolnej energii elektrycznej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: operator wózków widłowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKUZNAJOMOŚĆ BRANŻY

Nazwa pracodawcy:
ZUMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Powstańców Warszawy 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: Powstańców Warszawy

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Produkcja elementów elektronicznych

Nazwisko osoby zgłaszającej: JOLANTA GUTSCHE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich