Praca BRYGADZISTA Świecie ANKLAR SP.ZO.O. WROCŁAW

BYDGOSKA 1, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
nadzór nad pracownikami realizującymi usługę porządkowo - czystościową, kontakt z klientem,gospodarka magazynowa, sporządzanie harmonogramów pracy, organizacja zastępstw chorobowych i urlopowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świecie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świecie

Zawód:
pozostali kierownicy w instytucjach usług wyspecjalizowanych gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE

Nazwa pracodawcy: ANKLAR SP.ZO.O. WROCŁAW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Adres pracodawcy:
50-011 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu