Praca BRYGADZISTA Kębłowo MERDA - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA I UBOJU ZWIERZĄT Sp. z o.o.

WOLSZTYŃSKA 84, 64-223 Kębłowo, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: nadzór na produkcji- przetwrstwie mięsa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kębłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Zawód: kierownik produkcji w przemyśle

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
komunikatywnośc oraz łatwość nawiązywania kontaktów

Nazwa pracodawcy:
MERDA - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA I UBOJU ZWIERZĄT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: 691820626

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wolsztyński

Gmina pracodawcy: Wolsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kębłowo

Ulica pracodawcy: WOLSZTYŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 84

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik produkcji w przemyśle

Podobne oferty pracy

INŻYNIER ZOOTECHNIKI - od 6 000 PLN

nadzór nad zwierzętami gosodarskimi - bydło mleczne i trzoda chlewna, inseminacja
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA"PIONIER" BELĘCIN - 2016-07-12 - Belęcin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur VAT, kontakt z klientem
ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁOW INSTALACYJNYCH "GORGIEL" JAN GORGIEL Wolsztyn - 2016-11-23 - Karpicko (wielkopolskie)

PRACOWNIK ROZBIORU - od 1 850 PLN

Rozbiór drobiu.
GM sp. z o.o. - 2016-11-18 - Kaszczor (wielkopolskie)

BRYGADZISTA - od 2 200 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łąkta Dolna (małopolskie)

BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

Koordynowanie zmiany, zapewnienie ciągłości produkcji, monitorowanie stanu zapasów
EURO-PACK Wiesław M. Rynkowski - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)

BRYGADZISTA - od 3 000 PLN

Nadzór nad pracą pracowników w lesie, organizacja pracy w lesie
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

BRYGADZISTA - 1 750 - 2 000 PLN

obsługa mieszalnika, prowadzenie dokumentacji, odpowiednie zabezpieczenie budowy. Jednozmianowa, pelen etat, w godz. od 8-16.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Miechucino (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace brukarskie, mile widziane doświadczenie zawodowe
ZPHU "KOSTKA" ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY - BRUKARSKI- KRZYSZTOF MAĆKOWIAK - 2016-08-04 - Żodyń (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw, rozkładanie produktów na regały, przygotowywanie towaru do wywozu na postawie dokumentów magazynowych, załadunki, dostawa towaru do klienta
P.P.H.U. "LECH" L. BARTOSIK, A. BARTOSIK, M. BARTOSIK SPÓŁKA JAWNA Wolsztyn - 2016-05-25 - Karpicko (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

praca w salonie fryzjerskim
ANNA MICHALAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANIMEX" Opalenica - 2016-08-04 - Wolsztyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

sporządzanie list płac, prowadzenie akt osobowych, przygotowywaniw deklaracji ZUS, GUS, pracodawca wymaga 2 lata doświadczenia zawodowego
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH "ERGO - ROL" Sp. z o.o. - 2016-07-12 - Kiełpiny (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

załadunek i wydawanie towaru, prace gospodarcze, pakowanie towaru
UPRAWA GRZYBÓW KATARZYNA KOŚCIUSZKO - 2016-02-17 - Stare Popowo (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

doświadczenie zawodowe mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wolsztyn (wielkopolskie)

BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

nadzór nad pracownikami, kontrola czystości na obiekcie, składanie zamówień, realizacja powierzonych zadań
Inwemer System Sp. z o. o. - 2016-09-12 - Bytom (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
GRAFITEX Krzysztof Szyszka - 2016-02-05 - Bucz (wielkopolskie)

PEDAGOG SPECJALNY - od 3 109 PLN

prowadzenie zajęć z osobami z niepełnosprawnością intelektualną a stopniu umiarkowanym, wykształcenie wyższe w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W WOLSZTYNIE - 2016-06-30 - Wolsztyn (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN-SERWISANT - od 2 500 PLN

naprawa i serwis maszyn rolniczych oraz ciągników, doświadczenie zawodwowe wymagane
FAGROS S.C. ROBERT MAĆKOWIAK, TOMASZ ŻYCHLIŃSKI - 2015-11-25 - Niałek Wielki (wielkopolskie)

BRYGADZISTA - od 2 300 PLN

-Obsługa programu "PRALNIA" w zakresie tworzenia i zamykania wydań dla Klientów,-Prowadzenie gospodarki magazynowej,-Rozpatrywanie reklamacji i tworzenie dokumentów w tym zakresie,-Kontakt telefoniczny i mail z Klientami,-Kandydatów/ki prosimy o kontakt telefoniczny 58-531-90-71; e-mail: sabina.pochec (at) tzmo.com.pl-Godziny pracy 7:00-15:00; 12:00-20:00
CITONET-POMORSKI SP. Z O.O. - 2016-04-05 - Zabagno (pomorskie)

BRYGADZISTA - od 2 500 PLN

Planowanie i organizowanie pracy magazynu, nadzór nad gospodarką materiałową, kierowanie pracą podległych magazynierów, analizowanie stanów magazynów
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, paliw, przyjmowanie towarów, dbanie o czystość obiektu, praca na stacji paliw w Babimoście i Żodyniu
P.W. ROMIX Sp. z o.o. Żodyń - 2016-04-04 - Żodyń (wielkopolskie)

OSOBA DO PRANIA/CZYSZCZENIA AUT - od 2 800 PLN

sprzątanie , pranie tapicerek samochodowych,czyszczenie aut
AUTOSTĘPCZAK PIOTR STĘPCZAK Siedlec - 2016-10-03 - Siedlec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaz wyrobów cukierniczych, obsługa kawiarni
Zakład Cukierniczy J.G. Gwóźdź Justyna Gwóźdź Karpicko - 2016-09-26 - Karpicko (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI - od 2 707 PLN

prowadzenie zajęć lekcyjnych techniki oraz prowadzenie zajęć technicznych

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA I DO SPRAW ISO - od 3 500 PLN

opracowywanie, wdrażanie i koordynowanie systemu zarządzania jakością, monitorwanie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska, badanie przyczyn powstania ewentualnych niezgodności, pracodawca wymaga 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁOW INSTALACYJNYCH "GORGIEL" JAN GORGIEL Wolsztyn - 2016-01-08 - Karpicko (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

stanowisko dla bezrobotnego do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Przemęt (wielkopolskie)

ROBOTNIK MYJĄCY - od 1 850 PLN

do podstrawy wynagrodzenia doliczana jest premia
PPHU MARCUS SP. Z O.O. - 2016-10-24 - Nowe Tłoki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych
ROLKRAM SP. Z O.O. - 2015-11-20 - Godziszewo (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 2 080 PLN

pakowanie i konfekcjonowanie produktów przemysłowych,
GREEN P.M. SP.Z O O - 2016-08-05 - Berzyna (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed