Praca BRYGADZISTA Janówek Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane KAJA Krzysztof Jamrożek

Janówek 1A, 58-508 Janówek, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
nadzór nad zespołem pracowników z Ukrainy, analizowanie rysunków technicznych i ustalanie na ich podstawie rodzaju i zakresu robót okładzinowych potrzebnych materiałów i narzędzi odnośnie jakości materiałów okładzinowych, przygotowanie podłoża do ulożenia glazury, przycinanie płytek, wycinanie płyteki i układanie płytek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Janówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jeżów Sudecki

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe: min. 2 lata, umiejętnośći: kierowaniem zespołem, motywacja i wsparcie w działaniu, umiejętność nawiązywania kontaktów, organizacja pracy własnej i zespołu, obsługa elektronarzędzi, dobra znajomość języka ukraińskiego. Kontakt z pracodawcą I telefoniczny

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane KAJA Krzysztof Jamrożek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: I kontakt telefoniczny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jeleniogórski

Gmina pracodawcy: Jeżów Sudecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Janówek

Ulica pracodawcy: Janówek

Numer budynku pracodawcy: 1A

Profil działalności pracodawcy: Tynkowanie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik