Praca BRUKARZ Siekierczyn Daniel Majer BED-BUD Firma Budowlana

Miejsce pracy:
59-818 Siekierczyn 106, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Układanie krawężników, kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siekierczyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Siekierczyn

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Brukarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Kierowca - prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: Daniel Majer BED-BUD Firma Budowlana

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV bezpośrednio do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Siekierczyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siekierczyn

Numer budynku pracodawcy: 106

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz