Praca BRUKARZ Rzeszów "SOŁEK" Sołkowicz Adam

Stanowisko: BRUKARZ

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej.

Data publikacji: 2016-07-05

Lokalizacja: Rzeszów (podkarpackie)

Pracodawca: "SOŁEK" Sołkowicz Adam

Zwierzyniecka 2A, 35-205 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rzeszów

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość branży budowlanej i dobra sprawność fizyczna.

Nazwa pracodawcy: "SOŁEK" Sołkowicz Adam

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

38-116 Gwoźnica Dolna 54, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv,list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: strzyżowski

Gmina pracodawcy: Niebylec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gwoźnica Dolna

Numer budynku pracodawcy: 54

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz