Praca BRUKARZ Ruciane-Nida kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ruciane-Nida, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: układanie kostki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruciane-Nida

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Pisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisz

Ulica pracodawcy: Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Pracownik produkcji jelit naturalnych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Jarosław (podkarpackie)

PRACOWNIK I LUB II STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMCH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 2 000 PLN

Wydział Finansowy: prowadzenie ewidencji przyuchodzących faktur i rachunków, przygotowywanie poleceń przelewów w systemie bankowości elektronicznej, dekretacja i bieżąca kontrola formalno+rachunkowa dokumentw finansowo+księgowych
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, metkowanie towaru, zamawianie towaru, wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie, dbanie o wygląd sklepu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Oleśnica (dolnośląskie)

Sprzedaż artykułów wędkarskich
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Żary (lubuskie)

JEDLNIA - FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Jedlnia-Letnisko (mazowieckie)

SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

obsługa szlifierki Metabo, szlifowanie wstępne (do szablonu), szlifowanie właściwe: ramion, ucha, złącza, ostrzy, matowanie szczotek nożyczek oraz szlifowanie wkrętów.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej, przechowywanie towarów, wydawanie towarów,
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe lub techniczne mechaniczne, osoba zarejestrowana na dzien 29.06.2016
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Bogdaj (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie surowców do produkcji, odważanie wcześniej przygotowanych surowców, wyrabianie kęsów ciasta manualnie jak i przy użyciu dostępnych w zakładzie maszyn piekarniczych, wypiek pieczywa i wyrobów cukierniczych, prowadzenie dokumentacji związanej z GMP/GHP oraz HACCP
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - od 1 850 PLN

Ratownik medyczny
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - do 2 200 PLN

przewóz osób komunikacją miejską
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Chorzów (śląskie)

BANKIER KLIENTA INDYWIDUALNEGO - od 1 750 PLN

Czynności kasowe, obsługa klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Mońki (podlaskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kraśnica (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, wystawianie faktur, obsługa kadrowo-placowa, kontakt z kontrahentem
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Gradzanowo Zbęskie (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 950 PLN

Znajomość sprzętu samojezdnego z napędem mechanicznym do samodzielnej obsługi w codziennych obowiązkach przez pracownika wykorzystywanej w czyszcZeniu płyt tarasowych, chodnikowycH, marmuru, kamienia naturalnego z plam w celu utrzymania porządku technicznego budynków oraz terenu przylegającego. Przycinanie zieleni, dosadzanie krzewów, drzew oraz dbałość o roślinność, mycie klatek schodowych profesjonalnymi produktami specjalnego stosowania, mycie okien, dokonywanie oprysków sezonowych, odśnieżanie ciągów komunikacyjnych na osiedlach mieszkaniowych, zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych przez solenie, przygotowywanie terenów zielonych do obsadzania roślinności, drobne samodzielne naprawy wszelkich awarii i usterek w budynku: wymiana opraw oświetleniowych, przywracanie sprawności oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz budynków, naprawy ubytków w strukturach ścian, tynkach. Obsługa urządzeń elektromechanicznych jak odkurzacze ogrodowe, wiertarki, kosy ręczne spalinowe, przycinanie zieleni, opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu. Wykształcenie zawodowe ogrodnicze. Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Umiejętność dobrej znajomości obsługi maszyn czyszczących profesjonalnego użytku wraz z osprzętem; kosiarek, solarek, zamiatarek, pługu do śniegu, szczotek zbierających oraz do śniegu, przycinarek do cięcia żywopłotów i żywotników. Znajomość oprysków do ochrony roślin i zasady ich stosowania. Znajomość profesjonalnych środków czystości do kamienia naturalnego oraz konglomeratów stosowanych w budownictwie mieszkaniowym. Wiedza na temat pielęgnacji roślin i krzewów w tym stosowanych oprysków i zasad BHP. Mile widziana najomość maszyny SCRUBTEC 651/653/661.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ząbki (mazowieckie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

-szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zabawa (małopolskie)

PIEKARZ - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

sprzedaż artykułów motoryzacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Złotoryja (dolnośląskie)

PROJEKTANT - od 3 000 PLN

Projektowanie sieci światłowodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Zgierz (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

wymiana pościeli oraz jej ewidencja, wymiana oraz uzupełnianie ręczników, uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów, uzupełnianie materiałów reklamowych, informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach, zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości hotelowych, przekazywanie do pralni i odbiór z pralni rzeczy gości, pranie hotelowej pościeli, ręczników, firan, zasłon, kap itp., realizowanie życzeń gości hotelowych będących w zakresie obowiązków pokojowej (prasowanie koszul, dostarczanie dodatkowych artykułów konsumpcyjnych i eksploatacyjnych), przekazywanie odpowiednim pracownikom uwag i życzeń klientów niebędących w zakresie obowiązków pokojowej, przekazywanie informacji innym pracownikom, kontrola pokoi hotelowych i pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Siedlce (mazowieckie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - 997,4 PLN

Opiekunka środowiskowa
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Stary Sącz (małopolskie)

WYDAWCA MATERIAŁÓW - od 925 PLN

przyjmowanie materiałów i wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Wąsosz (dolnośląskie)

INTROLIGATOR - 997,4 PLN

Introligator
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

*KOSMETYCZKA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

pielęgnacja twarzy, manicure,pedicure, depilacja
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Lubin (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

przyjmowanie surowca,produkcja ( gotowanie potraw),sporządzanie receptur
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

wydawanie towaru z magazynu, przyjmowanie od dostawców, wywóz do klientów, układnie na regałąch, dbanie o porządek na terenie magazynu i placu hurtowni
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Brąchnowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-szkolenie z zakresu bhp i p.poż. -zapoznanie się z regulaminem pracy, strukturą organizacyjną, kodeksem postępowania administracyjnego, Kodeksem Etyki Pracowników i zadaniami obowiązującymi w BP ARiMR -wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem oraz rozdysponowaniem korespondencji wpływającej i wypływającej z komórki organizacyjnej oraz nadanie numeru kancelaryjnego -zgłaszanie zapotrzebowań na urządzenia i materiały biurowe -obsługa korespondencji w tym kontakty z kurierami i pocztą -dystrybucja formularzy systemowych i materiałów informacyjnych w zakresie pomocy realizowanych przez Agencję i system IRZ -archiwizacja wniosków i innych dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną -przygotowywanie do wysłania pism i wezwań uregulowanych w kodeksie postępowania administracyjnego -zapoznanie się z konstrukcją pism, wezwań oraz decyzji administracyjnych -przygotowanie dokumentów do archiwizacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Świebodzin (lubuskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 2 100 PLN

Przygotowywanie pod malowanie starych i nowych podłoży, tynkowych, betonowych, cegłowych, drewnianych, metalowych oraz stropów, metali. Malowanie tynków zewnetrznych formami elewacyjnymi, farbą olejną lub lakierowanie stolarki budowlanej - elementów drewnianych. Malowanie tynków wewnętrznych farbami wapiennymi, klejowymi lub emulsyjnymi w kolorach jasnych, półpełnych, pełnych oraz farbą olejną. Malowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zakroczym (mazowieckie)

kompletowanie zamówień, wysyłka towaru, przyjmowanie dostaw, wystawianie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Leszno (wielkopolskie)