Praca BRUKARZ Jastrzębie-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prace brukarskie oraz fizyczne przy budowie dróg i autostrad, układanie prefabrykantów brukowych, układanie geosyntetyków, wykonywanie zbrojenia , obkietów mostowych, montaż szlunków

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
kurs operatora zagęszczarki, ubijaków, przycinaków typu klasy III

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: badania wysokościowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs kierowania ruchem

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: min. 5 lat doświadczenia na stanowisku brukarz

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt tel. lub e-mail z pracodawcą

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy: Usługi budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz