Praca BRUKARZ - POMOCNIK BRUKARZA Kościan Michał Kubiak Firma Usługowo - Handlowa

Stanowisko: BRUKARZ - POMOCNIK BRUKARZA

Wynagrodzenie: od 2 400 PLN

Zakres obowiązków: brukarstwo

Data publikacji: 2016-08-04

Lokalizacja: Kościan (wielkopolskie)

Pracodawca: Michał Kubiak Firma Usługowo - Handlowa

Narutowicza 4, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BRUKARZ - POMOCNIK BRUKARZA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kościan

Zawód: brukarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: chęci do pracy

Nazwa pracodawcy: Michał Kubiak Firma Usługowo - Handlowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: usługi drogowo-brukarskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz